Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağanlıların Uğrak Yeri Metin Restoran

Eklenme : 19.11.2020 10:46:00
Görüntülenme: 427

Hüseyin Kocabıyık

 Sevgili okurlarım, bilindiği üzere Türkiye genelinde içkili lokantalar kapalıydı, tıpkı Yatağan'daki gibi ama Yatağan'ın yüzünü ağartan Hürtur Benzin İstasyonundaki Metin Restoran, 24 saat açık olup, dışardan ve içerden gelen müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Eğer Yatağan'da Metin Restoran'da olmasa gidilecek bir lokantanın da olmadığını söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım, Metin Restoran sahipleri baba oğul Ahmet ve Sinan Metin dev ve lüks restoranın müşterilerine daha iyi bakabilmek için ellerinden gelen tüm imkanları kullanıyorlar. Ne yapıyorlar? Müşteriye karşı ilginin en büyüğünü göstermeye çalışıyorlar. Restoranın Baş Aşçısı Şefik Usta ise en leziz ızgara çeşitleri ve bol sayıda soğuk meze ile beğeni kazanmasını biliyor. Baş Aşçı Şefik Usta'nın yapmış olduğu bu mezeler ve ızgaralar günü birlik olması nedeniyle Metin Restorana Yatağan'ın haricinde dışardan da çok sayıda müşteri gelmekte.

Sevgili okurlarım, Metin Restoran'ın sahipleri baba oğul Ahmet ve Sinan Metin ve Baş Aşçısı Şefik Usta'yı tebrik etmek ve kutlamak istiyorum çünkü her türlü güzellik ve leziz yemekler Metin Restoran'da bulunuyor da onun için söylüyorum. Biz de bu vesileyle baba oğul Ahmet ve Sinan Metin'i, Metin Restoran'ın Baş Aşçısı Şefik Usta'yı tebrik ediyoruz, sevgili okurlarım.

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft