Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Okuyucularımla Yine Beraberim

Eklenme : 26.10.2020 00:00:00
Görüntülenme: 472

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz günler içinde rahatsızlığım dolayısıyla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Üroloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hayrettin Şahin tarafından başarılı bir operasyon geçirdim. Sayın hocama ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Yine ayrıca beni seven ve değer veren okuyucularımdan Muğla Valisi Orhan Tavlı Bey başta olmak üzere Muğla milletvekilleri, birçok değişik partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri, belediye meclis üyeleri, bunun yanı sıra bazı daire amirleri, memurları, valilik özel kalem müdürü, sendika başkanları, il sağlık müdürü ve sekreteri, Yatağan İlçe Sağlık Müdürü, Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimi ve sekreteri, birçok iş adamı esnaf ve değişik kuruluşlarda işçi arkadaşlarım, Hamle Gazetesi'nin muhasebe servisine, Muğla Eczacılar Odası Başkanı, Yatağan'ın Bozüyük Mahallesi Güzel Köy sakinleri, bu isimlerin haricinde il genelinde ve ilçelerde çok sayıda okurumun bani araması son derece mutlu etti.

Sevgili okurlarım, mermer sektörünün patronları ve çalışanlarının haricinde bilhassa Ayhan Mermer'in patronuna sonsuz teşekkürler. Muğla'nın ilçelerindeki birçok emniyet müdürü Muğla il genelindeki çok sayıda gazeteci dostlarımın haricinde Hamle Gazetesi patronu, gazetenin yazı işleri ailesi, Marmaris Yeni Sayfa Gazetesi'nin patronu, Milas'ın Gazete Milas yazı işleri müdürü, birçok ilçenin belediye başkanlarına daha bir çok isimlerini hatırlayamadığım okurlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır.

Dostlarım ve okuyucularım tarafından bu kadar değer verilip sevildiğimi bilmiyordum bende bu vesileyle okuyucularımdan tekrar ilham aldım il ve ilçelerde bundan böyle köşe yazımı ve Cız köşemi yazılacak olan yazılarımı bundan böyle yazacağımı bilinmesini istiyorum bu vesileyle beni arayıp değer veren eş, dost ve okuyucularıma teşekkür etmek istiyorum sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft