Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Fatih Erçelik dördüncü kez başkanlığa seçildi

Eklenme : 25.10.2021 00:00:00
Görüntülenme: 358

TES-İŞ Sendikası Yatağan Şube 11. Olağan Genel Kurulu Cumartesi günü YEAS sosyal site sinema salonunda yapıldı. Şube Başkanı Fatih Erçelik tek liste halinde yapılan secimde tüm delegenin oyunu alarak güven sağladı. Genel Kurulun Divan Başkanlığını TES_İŞ Genel Başkanı Ersin Akma yönetti. Neredeyse tüm TES-İŞ Şubeleri Yatağan'daydı.

Genel Kurula CHP Muğla Milletvekilleri Süleyman Girgin, Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, İl Sağlık Müdürlüğü İşveren temsilcileri, Muğla'da faaliyet gösteren sendikaların başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşları siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, Milas Yatağan ve Kavaklıdere belediye başkanları, muhtarlar, Esnaf Odası temsilcileri yeniden başkanlığa seçilen Erçelik'i yalnız bırakmadı. 

Sevgili okurlarım, Yatağan TEK Sosyal tesislerinde bulunan sinema salonunda gerçekleşen TES-İş Sendikası'nın Kongresinde salon dolup taştı. Çelenklerin çokluğu dikkati çekti. Dördüncü kez Tes-İş Yatağan Şube Başkanlığına seçilen Fatih Erçelik, 136 delegenin oylarını alarak bir kez daha güven tazeledi. Salonda sayın Erçelik'e karşı büyük bir sevgi vardı. Dördüncü kez TES-İş Yatağan Şube Başkanlığına seçilen Fatih Erçelik, aynı zamanda TÜRK-İş Muğla Temsilcisi olup yönetim kurulu üyelikleri Sekreter Mustafa Koçak, Mali Sekreter Kemal Özcan, Teşkilat Sekreteri Güvenç Tünay, Eğitim Sekreteri İlkay Gümüş'ten oluştu.

Gerçekleşen kongrenin bu kadar kalabalık olmasının nedeni ise başkan Fatih Erçelik ve Yönetim Kurulu üyelerinin il genelinde çok sevilmeleri, eş ve dostlarını iyi ve kötü günlerinde yanlarında bulunmasından kaynaklanıyor.

Sevgili okurlarım, TES-İŞ Sendikası'nın Büro Müdürü Erol Can'ın gerçekleşen kongrede güzel bir organize hazırlaması kongrenin güzel geçmesini sağladı. Bu vesileyle başkanlık görevine kaldığı yerden devam eden Fatih Erçelik'e başarılar dilerim sevgili okurlarım..


{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft