YKS'de Muğla birincisi ve Türkiye 33.'sü oldu

YKS'de Muğla birincisi ve Türkiye 33.'sü oldu
Eklenme : 28.07.2021 15:50:00
Görüntülenme: 1160

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında (YKS) sayısalda Muğla birincisi Can Deniz Kutucuoğlu, aynı zamanda Türkiye 33.'sü oldu.

Muhittin Direk

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında (YKS) sayısalda Muğla birincisi Can Deniz Kutucuoğlu, aynı zamanda Türkiye 33.'sü oldu.

Muğla 75. Yıl Fen Lisesi ve Muğla Final VİP Özel Öğretim Kursu öğrencisi Can Deniz Kutucuoğlu'nun başarısından dolayı Muğla Final Okullarında kutlama programı düzenlendi. Programa, Can Deniz Kutucuoğlu ve ailesi, Muğla Final VİP Özel Öğretim Kursu öğretim kadrosu, Muğla Final Okulları Kurucu Müdürü Ali Coşkun katıldı. YKS Türkiye 33.'sü Kutucuoğlu'na, altın ve çiçek takdim edildi.

Muğla Final Özel Eğitim Kurumları Müdürü Ali Çoşkun başarısından dolayı Kutucuoğlu'nu tebrik etti. Ali Çoşkun, "Final Eğitim kurumları olarak Türkiye birinciliğini Adana eğitim kurumumuz öğrencisiyle geleneği sürdürdük. Muğla Final olarak 165 öğrencimizi YKS'ye hazırladık. Can Deniz Kutucuoğlu Türkiye 33.'sü olarak hepimizi gururlandırdı. Koronavirüs döneminde zorlu eğitim öğrenim sürecinde, Can Deniz, çabaladı eminim bunu üniversite hayatında da sürdürecek. Bu başarı, azmi, çok çalışması, istekli olmasından, kendisinin ve ailesinin gayretinden doğdu. Kendisinden sonraki nesillere ilham kaynağı olacak. Bugün de biz Can Deniz'in başarısından dolayı mutluluğunu ve sevincini paylaşmak istedik. Böyle şeyler paylaştıkça güzeldir. Öğretmenleri ailesini emeği geçen herkesi teşekkür ediyorum." dedi.

Muğla Final  Özel Eğitim Kurumları Müdürü  Ali Coşkun  Yüksek öğretim Kurumları Sınavı (YSK) Muğla 1. Can Deniz Kutucuoğlu'na yarım altın ve plaket verdi. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft