Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü Corona Virüs'e Karşı Mücadelede Tam Gaz

Eklenme : 9.11.2020 00:00:00
Görüntülenme: 395

Sevgili okurlarım, Yatağan İlçesi'ne birkaç ay önce kaymakam olarak atanan Onur Kökçü ilçeye gelir gelmez vatandaşlarla olsun, amir/memurlarla olsun, sendikacılarla olsun, muhtarlarla olsun, aklınıza kim gelirse gelsin diyalog kurup iş yapmasını bilen bir kaymakam olarak görünüyor. Kaymakam Onur Kökçü bu kısa süre içinde her kesimle kaynaşıp Yatağan adına nasıl güzellikler yapabilirim düşüncesiyle sık sık toplantılar yapıp, yetkililerden bilgi almaya çalışıyor.

Sevgili okurlarım, Kaymakam Onur Kökçü, Jandarma ve Emniyet teşkilatına talimat verip çarşı içinde maskesiz gezen kim olursa olsun ceza-i işlem yapacaksınız, gözünün yaşına bakmayacaksınız diye konuşmuş. Biz de bu nedenle Sayın Kökçü'yü kutluyoruz.

Sevgili okurlarım, İl Sağlık Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü ve diğer yetkililer ilçe genelinde sıkı kontroller yapmalarına rağmen, Yatağan'da Corona Virüs'ün hala arttığı görülüyor. İşte o nedenle, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü yetkili amir memur ve muhtarlarla sıkça toplantılar yapıp ilçe ve mahallelerde Corona Virüs konusunda titiz davranılması gerektiğinin talimatını sıkça veriyor. Yatağan Kaymakamlığı'na kısa bir süre önce başlayan Kaymakam Onur Kökçü, bir taraftan Yatağan'ın güzelliği için büyük uğraşlar verdiği görülürken Corona Virüs konusunda da yetkililere vermiş olduğu talimatta nazik bir şekilde vatandaşlarla diyalog içine girip Corona Virüs'ün ne kadar tehlikeli olduğunu, maske, temizlik, mesafe'ye dikkat edilmesi için vatandaşlarımızdan rica ediyorum diye anlatmaya çalışıyor. İşte böylesine çalışkan, vatandaşlarla iç içe olan Yatağan Kaymakamını duyarlılığından dolayı kutluyorum, sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft