Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan'ın sevilen ailelerinden biri olan Gök ailesi

Eklenme : 5.08.2021 00:00:00
Görüntülenme: 660

Sevgili okurlarım, Yatağan'da kendisini kabullendiren bir iş adamından bahsetmek istiyorum. Babadan kalma bir esnaf olan Levent Gök, manifatura ve moda evinin sahibidir. İlçe genelinde giyim ve kuşamını iyi bildiği gibi çoğu kesim gibi aile yapısına çok önem veren genç bir evladımızdır.

Sevgili okurlarım, işadamı Gök Manifatura ve Moda Evi'nin sahibi Levent Gök, işyerine çok önem verdiği için giyim ve kuşam konusunda vatandaşların isteğine göre modeller getiren çarşı içinde lüks bir mağazanın sahibidir. Levent Gök'ün zarif eşi Zehra Gök, fırsat buldukça eşine yardıma gelir. Güler yüzlülüğü ile bildiğimiz Zehra Hanım birçok kuruluşlarda Yönetim Kurulu üyesidir. Gök ailesi, kendi giyim ve kuşamlarına önem verdiği gibi 3 evlatlarından biri olan Tennur Gök, geçtiğimiz yıl avukat çıkıp stajını yapmaktadır. Diğer evlatlarından Ali Mert Gök ise Bilgisayar Mühendisliği ikinci sınıf öğrencisidir. Küçük kızları Defne Gök ise Muğla Anadolu Lisesi ikinci sınıf öğrencisidir.

Sevgili okurlarım, Yatağan'ın saygın ailelerinden olan Gök ailesi gezmeyi çok sever. Ancak bu virüsten dolayı Marmaris'te ki yazlıklarına dahi gidememektedirler. Yatağan'da örnek bir isim olan iş adamı Levent Gök, aynı zamanda hayırsever bir değerdir. Fırsat buldukça fakir fukarayı giydirmesini de bilir. İşte böyle bir ailedir Yatağan'da ki Gök ailesi sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft