Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan'da tercih edilen Zafer Geren'e ait Oto Zafer

Eklenme : 14.04.2022 00:00:00
Görüntülenme: 435

Sevgili okurlarım, Yatağanlıların tercih ettiği Oto Zafer işyerinde her türlü aracın parçaları bulunup her servisin değişik ustaları ile hizmet verdiği söyleniyor. Oto Zafer'in sahibi Zafer Geren, uzun yıllardan bu yana sanayi sitesinde çalışmakta olup çok sayıda ustası ve kalfasının bulunması tercih ediliş nedenlerinin arasında gösterilmekte. Yine Oto Zafer işyerine gelen araç sahipleri her tülü araçların değişik malzemelerinin bulunmasının da ayrı bir güzellik.

Sevgili okurlarım, Oto Zafer'in iki iş yeri olup her türlü araca ait malzemenin bulunması araç aküleri ve değişik oto malzemelerinin satışının yapılması da bu işyerinin bir ayrılacağı olduğunu söylemek istiyorum.

Sevgili okurlarım, işte bu nedenle de Zafer Geren'e ait Oto Zafer'in işyerine Yatağan haricinde Muğla merkez başta olmak üzere diğer ilçelerden de çok sayıda araç sahibinin geldiği görülüyor. Görüşünü aldığımız Oto Zafer'in sahibi Zafer geren, "Uzun yıllardan bu yana işyerimize gelen araç sahipleri bizden memnun kaldıklarını belirtiyor.  Tercih edilmemizin tek nedeni de temiz servis işi yapmamızdan kaynaklanıyor" dedi sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft