Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan'da tercih edilen Yalçın Parfümeri ve Kozmetik Salonu

Eklenme : 30.09.2021 00:00:00
Görüntülenme: 491

Sevgili okurlarım, Yatağan'da parfümeri kozmetik ve hediyelik eşya denilince ilk akla gelen Yalçın Bicil'e ait Yalçın Parfümeri ve Kozmetik Salonu ilçede yaşayan vatandaşların uğrak yeri haline geldi.

Kapalı Otopark yanındaki Yalçın Parfümeri ve Kozmetik Salonu'nda A'dan Z'ye tüm bayanların isteği olan parfümeri ve kozmetik ürünlerinin haricinde bayanlara ait her çeşit takı malzemeleri bulunmakta.

Sevgili okurlarım Yalçın Parfümeri Salonu'nun sahibi Yalçın Bicil, dil tatlılığı ile müşterilerini iş yerine çekmesini biliyor. Öylede olduğu için Yalçın Parfümeri ve Kozmetik Salonu Yatağanlı çok sayıda hanımın ve öğrencilerin tercih ettiği bir işyeri haline geldi. Yatağan'da birçok bu tür işyeri olmasına rağmen Yalçın Bicil'e ait olan Yalçın Parfümeri Salonunun tercihe dilmesinin sebebi başta güler yüzlülük olmak üzere, her çeşit malzemenin bulunmasının yanı sıra kaliteli ürünlerin bulunması ve fiyatlarının ucuz olması bu ilgiyi daha da arttırmakta.         

Sevgili okurlarım Yalın Bicil bey 20 yıldan bu yana işyerini başarılı bir şekilde yürütmesinin altında müşterilerinin itimadını kazanması ve müşterilerine karşı ilginin en büyüğünü göstermesidir. Bizde bu güzellikler karşısında Yalçın Parfümeri ve Kozmetik Salonu sahibi Yalçın Bicil beye başarılı çalışmalar dilediğimizi belirtip tebrik ettiğimi dile getirmek isterim sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft