Vali Tavlı bir gününü Yatağan'a ayırdı

Vali Tavlı bir gününü Yatağan'a ayırdı
Eklenme : 23.11.2020 14:03:00
Görüntülenme: 1664

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Yatağan ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette incelemelerde bulundu.

Hüseyin Kocabıyık

Vali Tavlı'nın bir gününü Yatağan'da geçirmesi daire amirleri başta olmak üzere sendikacılar, muhtarlar ve pek çok sayıda vatandaşı memnun etti. İlçedeki bazı bürokratlar "Vali'nin 10-15 iş yerine gelip de hayırlı işler dilediğini ve vatandaşların halini hatırını sorduğunu söylemesi memnuniyet yarattı"  diye konuştular.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla'daki görevine başladığı günden bu yana ilk defa geniş kapsamlı ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Yatağan'a geldi.

Yatağan programına, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü'yü makamında ziyaret ederek başlayan Tavlı'yı, Kaymakam Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz karşıladı.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ziyaretin ardından Tavlı, sırasıyla Yatağan Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Ahi Ebubekir Camisi, Ziraat Odası Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Tes-İş ve Maden-İş sendikalarının Yatağan şubeleri, İlçe Jandarma Komutanlığı, Şehit Piyade Astsubay Çavuş Engin Yalçın'ın annesi Hatice Yalçın, Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Tavlı, yapımı süren yeni devlet hastanesi ve Girme Barajı'na da giderek incelemelerde bulundu.

Ayrıca, ziyaretler sırasında, ilçedeki muhtarlar ve maden sektörünün temsilcileriyle de birer toplantı gerçekleştiren Tavlı, programların sona ermesinin ardından ilçeden ayrıldı.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft