Sporcular 15 Temmuz şehitleri için koştu

Sporcular 15 Temmuz şehitleri için koştu
Eklenme : 13.07.2021 14:21:00
Görüntülenme: 2323

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Muğla Atletizm Federasyonu İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu" Atatürk Stadında yapıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleşen koşuya 41 sporcu katıldı. 5 kategoride kızlar ve erkekler olmak üzere koşulan yarışta dereceye giren sporcuların ödüllerini Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, Gençlik ve Spor Yatırım ve İnşaat Şube Müdürü Nihat Ekinciler ve Gençlik ve Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı takdim etti.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 3 gün boyunca çeşitli spor etkinlikleri yapılmaya devam edilecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, yaptığı açıklamada "Başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Spor etkinliklerimiz bugün Atletizm ile başladı. 15 Temmuz ruhunu yaşatarak gençlerimizle birlikte 3 gün boyunca etkinliklere devam edeceğiz" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft