Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Sen Neymişsin Be CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir Bey

Eklenme : 29.10.2020 00:00:00
Görüntülenme: 687

Sevgili okurlarım, Fethiye'nin genç ve dinamik CHP İlçe Başkanı olan Mehmet Demir yapmış ve yaptırmış olduğu çok sayıda başarılı işlerle Türkiye genelinde bulunan 975 ilçe arasında ilk sıralarda yer almış. Sayın Demir'in adı çoğu ulusal TV ve gazetelerde yer almaya başlamış. Emekli bir işadamı olan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir bu kadar yoğun işleri beraberinde Fethiye'nin CHP'li Belediye Başkanı Alim Karaca CHP ilçe yöneticileri, işadamları, muhtarlar ve çok sayıda partili partisiz vatandaşlar tarafından yoğun çalışma içerisine girmişler. Bu güzel çalışmalar sonrası, yani Fethiye ilçesinin değişmesi Fethiye adına güzellikler getirmiş. Vatandaşlarda bir parti başkanının gece gündüz demeden çalışma içerisinde olmasından dolayı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı kutladıklarını belirttiler.

Sevgili okurlarım, Mehmet Demir  CHP  Fethiye İlçe Başkanı, O 6 ay önce seçilerek göreve getirildi. Bizde kendisini yeni tanıdık. Başta Muğla ve civar ilçeler olmak üzere o taraflı tarafsız herkesin  sevgilisi oldu. Bu kadar kısa sürede nasıl mı başardı dersiniz? Durun ben halkan duyduklarımla sizi bu konuda biraz bilgilendireyim. İlk icraatı güçlü bir yönetim kurulu oluşturdu. Bir çoğu Fethiye'nin zenginlerinden bir çoğu da kurt siyasetçilerinden. Ardından bu ekip ile bir saha  çalışması başlattı. Nerede eksik var halkın neye ihtiyacı var. Yaptığı bu çalışmayla birlikte işe koyuldu.
Ramazan ayında halka halkın ve yönetim kurulu üyelerinin destekleri ile erzak  ve aş dağıttı. Ramazan ayı bitince de dağıtmaya devam etti. Fakir fukara,  garip misafir demeden tüm imkanlarını seferber etti. Pandemi döneminde çalmadık  kapı koymadı. Kimin neye ihtiyacı var eliyle  ekibiyle  yardımlarını sürdürdü.

Sevgili okurlarım, ardından Fethiye'de yaklaşık 30 adet camiyi iç ve dışını boyatıp bakımlarını yaptırdı. O da yetmedi, ardından evde eğitim kapsamında  evlerinde  bilgisayarı olmayan yüzlerce imkansız çocuğa Aypet dağıttı. Ve kitap dağıtımı hala devam etmekte. Şimdilerde kış aylarının başlamasın a sayılı günler kala ilçede odunu kömürü olmayan fakir ailelere odun dağıtacak. Yine bununla birlikte  sipariş ettiği binlerce "Nutuk" kitabını   halka dağıtacak. Hizmette sınır tanımayan Sayın Mehmet Demir bütün bunları yaparken  başta iktidar partisi olmak üzere  tüm ilçe başkanları tüm siyasetçiler onu izlemekten iş yapamaz oldular. Belediyeler bile bu kadar hizmet götüremezken  gece gündüz demeden halkına  koşan Demir, evine eşine ve çocukların vakit ayıramaz hale geldi. Türkiye böyle bir siyasetçi kazandı. Biz de bu vesile ile Fethiye ilçesi ve köylerine olağanüstü işler yaptırarak ilçe genelindeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. Biz de bu vesile ile genç ve dinamik ilçe başkanı olan Mehmet Demir Beyi kutluyoruz.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft