Özel Harekat Polisleri Savunma Judo eğitimi tamamlandı

Özel Harekat Polisleri Savunma Judo eğitimi tamamlandı
Eklenme : 9.12.2020 14:50:00
Görüntülenme: 1938

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri tarafından Menteşe Spor Salonu ve Muğla Kapalı Yüzme Havuzunda, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesinde görevli polislere 4 aya yakın verilen Temel Savunma Eğitimi, Temel Yüzme Eğitimi ve Kondisyon Eğitimi tamamlandı.

Menteşe Spor Salonunda Judo Antrenörü Feyyaz Yıldız tarafından verilen eğitim sonrasında Eğitime katılan 16 Özel Harekat Polisine belgeleri Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman tarafından takdim edildi.

Özel Harekat Polislerinin Eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamladıklarını dile getiren Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer I?lman, "Muğla İl Emniyet Müdürlüğümüzle ortaklaşa yapmış olduğumuz çalışmada Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görev yapan 16 polisimize uzman antrenörlerimiz yönetiminde temel savunma eğitimini tamamlamış bulunmaktayız. Buradaki amaç vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne hizmet eden görevli kardeşlerimizin en iyi şekilde yetişmeleri ve yakın savunma teknikleri konusunda eğitim almalarıydı ve bu anlamda güzel bir eğitim oldu. Yaklaşık olarak 4 ay süren eğitimin içerisinde temel yüzme eğitimi, kondisyon eğitimi ve aynı zamanda günlük meslek hayatlarında kendilerine yardımcı olacak asıl temel amacımız olan temel savunma eğitimi üzerine ağırlık vererek, plan program yaptık. 4 ayın sonunda eğitimler başarıyla sonlandı ve belgelerini takdim ettik. Bundan sonra da bu tür faaliyetlerimizle emniyetimiz ve diğer tüm ihtiyaç duyan kurum personellerine hizmet vermeye devam edeceğiz. Talep olduğu sürece kursları yerine getireceğiz. Bu vesile ile vatanımıza, milletimize hizmet etmiş tüm güvenlik güçlerimize ve görev yapan herkese şükranlarımı sunuyorum. Şehitlerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Eğitim veren antrenörlerimize ve emeği geçen personellerimize teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft