Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Nazar Pastanesi Muğla'da bir numara

Eklenme : 9.05.2022 00:00:00
Görüntülenme: 680

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz gün içinde Nazar Pastanesine gitmiştim. Ne gördüm biliyor musunuz? Pastanede her türlü güzellik vardı. Başta Nazar Pastanesinin patroniçesi iş kadını Mehtap Şeniz Çahan hanımefendi güler yüzlülüğünün haricinde sevgi ve saygıyı elden bırakmıyordu. Aynı güzellikleri bay-bayan personel olmak üzere tüm çalışanlarda gösteriyorlardı.

Sevgili okurlarım, Nazar Pastanesi her zaman olduğu gibi müşteriler tarafından dolup taşıyordu. Pastanede her türlü değişik türde tatlı çeşitleri, çikolata şekerleme haricinde aklınıza ne gelirse vardı. Bu güzellikleri gerçekleştiren Nazar Pastanesinin patroniçesi iş kadını Mehtap Şeniz Çahan hanımefendi başta olmak üzere amcası iş adamı Genel Müdür Erol Çahan, yine ayrıca efendiliği ile tanıdığımız patroniçenin yeğeni olan iş adamı Genel Koordinatör ve aynı zamanda Ticaret Odası ve Meclis Odası'nın Yönetim Kurulu üyesi olan Mehmet Çahan organizasyonunda çalışan personelde müşterilere ilginin en büyüğünü gösteriyordu.

Sevgili okurlarım, iş kadını Mehtap Şeniz Çahan hanıma ait şirketlerde 320 personel çalışmaktadır. Nazar Pastanesi Muğla'da bir marka olduğu da herkes tarafından söylenilmektedir. Yani anlayacağınız Nazar Pastanesi Muğlalıların iftihar ettiği bir iş yeridir. Aynı zamanda Nazar Pastanesi sahibi Mehtap Şeniz Çahan iş kadınlığı haricinde birçok kuruluşta yöneticilik ve üyeliği bulunurken yaptığı yardımlarla tanınan değerli bir isimdir.

Muğla'da adını her yerde duyuran Mehtap Şeniz Çahan, Erol Çahan ve Mehmet Çahan'a ait daha birçok işyerlerinin bulunduğu her kesim tarafından biliniyor. İşte Muğla'nın değişik yerlerinde ki bu işyerleri merkezde Nazar Pastanesi, Kötekli'de 0999 Nazar, ayrıyeten yine Nazar'a ait değişik türde Nazar imalathaneleri, Nazar Par Garden Düğün Salonu ve restoranlar bulunmakta. Gazetemize bir açıklamada bulunan Nazar Pastaneleri sahibi iş kadını Mehtap Şeniz Çahan, "Kurulduğumuz günden bugüne ekip ruhu ile devam eden bir aile ruhu vardır. Nazar ailesi büyük bir aile olmuştur ve Muğla halkına hizmet vermekten de mutluluk duymaktadır" dedi. 

Sevgili okurlarım, Çahan ailesi Muğla'nın saygın ailelerinden olup toplulukta adını saygı ve sevgi ile andırmaktadır. Bizde bu vesile ile Nazar Pastanesinin sahibi iş kadını Mehtap Şeniz Çahan hanımı amcası işadamı Genel Müdürü Erol Çahan'ı ve efendiliği ile tanıdığımız iş adamı Genel Koordinatör Mehmet Çahan'ı Muğla'da böylesine bir güzellikler gösterdiği için kutladığımı söylemek istiyorum sevgili okurlarım.

 

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft