MUSKİ personeli kazada hayatını kaybetti

MUSKİ personeli kazada hayatını kaybetti
Eklenme : 18.08.2021 11:46:00
Görüntülenme: 1269

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) personeli Muhammet Dönmez geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kadir Tamer

Edinilen bilgiye göre, Milas'ta görevli MUSKİ Kayıp Kaçak personellerinden Muhammet Dönmez, mesai çıkışında kendisine ait motosikleti ile evine gitmek için yola çıktı. Eve dönüş yolunda Dönmez, kullandığı motosikletin bir otomobille çarpışması sonucu ağır şekilde yaralandı. Olay yerine gelen ambulans ile Milas İzan Hastanesi'ne kaldırılan Muhammet Dönmez tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Başkan Güründen taziye mesajı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, MUSKİ personeli Muhammet Dönmez'in geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi nedeni ile bir taziye mesajı yayınladı. Başkan Gürün mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Büyükşehir ailemizin çok değerli bir ferdini zamansız yitirmenin üzüntüsünü ve acısını yaşıyoruz. Milas MUSKİ İçme Suyu birimimizde çalışan Muhammet Dönmez evladımızı dün yaşanan bir trafik kazasında ne yazık ki kaybettik. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine sabır diliyorum."

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft