Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz,14 yıl sonra 2'nci ligin kapısını aralamak istediklerini belirterek gün birlik beraberlik günüdür dedi.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz,14 yıl sonra 2'nci ligin kapısını aralamak istediklerini belirterek gün birlik beraberlik günüdür dedi.
Eklenme : 10.7.2020 15:37:00
Görüntülenme: 1456

TFF 3'üncü Lig 3'üncü grupta 5'inci sırada bulunan Muğlaspor'un, ligin 2'ncisi Somaspor ile oynayacağı Play Off maçı öncesi Muğla Kulüp Başkanı Erol Kapiz basın açıklaması yaptı.  Başkan Kapiz,14 yıl sonra 2'nci ligin kapısını aralamak istediklerini belirterek gün birlik beraberlik günüdür dedi.

Somaspor ile oynayacağı Play Off maçı öncesi açıklama yapan Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, "Bildiğiniz üzere TFF 2 ve 3'üncü liglerle ilgili kararı açıkladı. Buna göre Muğlasporumuz Play Off'a kaldı. Antalya'daki yapılacak maçlarla ilgili detay açıklanmadı. Biz de 17 Temmuz'da Antalya'ya hareket ediyoruz. 20 Temmuz'a kadar oradaki hava şartlarına uyum sağlayacağız. Bundan sonra 2 maçımız var. Somaspor'u ligde iki maçta da yenmiştik. Bu bir rehavet yaratmamalı. Soma'yı iki maçta yenmemiz bu maçı kazanacağımız anlamına gelmez. Şimdi artık şampiyonluk yolunda iki maçımız var. Bu iki maçı çok iyi değerlendirerek 14 yıldan sonra 2'nci ligin kapısını aralamak istiyoruz. Antalya'ya gidene kadar her gün kulüpte toplantı yapacağız. Buradan tüm Muğlalı hemşerilerimize söylüyorum. Her akşam kulüp binamıza gelsinler. Bize yol gösterecek fikirlere açığız. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu final yolunda enerjimizi bu iki maça harcayalım. Bizim yönetim olarak isteğimiz budur. Tüm yetkililerden destek bekliyoruz. Bu desteği vereceklerine eminiz. Herkesi teker teker arıyoruz. Biz Muğla'yı temsil ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizden destek bekliyoruz" dedi.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu
Powered by BilgiSoft