Muğlalı iş adamı Mevlüt Acar, öğrencilerle buluştu

Muğlalı iş adamı Mevlüt Acar, öğrencilerle buluştu
Eklenme : 6.12.2021 11:00:00
Görüntülenme: 1767

Acarlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Muğlalı iş insanı Mevlüt Acar, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.

MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde, ülkemizi ve ilimizi dünya çapında temsil eden başarılı iş insanı Mevlüt Acar'ın konuk olduğu söyleşi düzenlendi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sırrı Sunay Gürleyük, Prof. Dr. Artay Yağcı ve üniversite personelinin katılımıyla gerçekleşen söyleşiye öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Söyleşi öncesi MSKÜ Basın Halkla İlişkiler ve Protokol Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Muğla'ya hizmet eden iş insanlarının yaşam öykülerinin anlatıldığı "Nasıl Başardım?" adlı biyografik belgesel serisinin ilk bölümü izletildi.

Ardından Mevlüt Acar, yaklaşık yarım asırlık yaşam tecrübesini, hayallerini ve hedeflerini öğrencilere aktardı. Söyleşide Mevlüt Acar, öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.
Program, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek'in Mevlüt Acar'a teşekkür belgesi ile üniversite tarafından üretilen hijyen kitini takdim etmesinin ardından sona erdi.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft