Muğlalı Fizyoterapist aort damarı anevrizması nedeniyle hayatını kaybetti

Muğlalı Fizyoterapist aort damarı anevrizması nedeniyle hayatını kaybetti
Eklenme : 30.06.2021 17:02:00
Görüntülenme: 2341

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında görev yapan Fizyoterapist Tülay Ayça Abanuz (50), aort damarı anevrizması (büyümesi) nedeni ile hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz gün saat 15.30 sıralarında rahatsızlanan Tülay Ayça Abanuz, yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı. Yapılan ilk muayenede Abanoz'un aort damarında anevrizma (büyüme) oluştuğu tespit edildi. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Fizyoterapist Tülay Ayça Abanuz, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tülay Ayça Abanuz'un ani vefatı meslektaşlarını ve yakınlarını üzüntüye boğdu. Türkiye Fizyoterapistler Derneği Yönetim Kurulu Tülay Ayça Abanuz'un ani vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi:

"Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında görev yapan Fizyoterapist Tülay Ayça Abaunz 29 Haziran 2021 tarihinde vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun."

Geçirdiği rahatsızlık sonucu 50 yaşında vefat eden Fizyoterapist Tülay Ayça Abanuz, Muğla'nın Menteşe İlçesi'nde yarın (01.07.2021) düzenlenecek cenaze töreninin ardından Şehir Yeni Mezarlığı'nda toprağa verilecek. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft