Muğla Türkiye Masa Tenisi 2. Lig maçlarına ev sahipliği yapıyor

Muğla Türkiye Masa Tenisi 2. Lig maçlarına ev sahipliği yapıyor
Eklenme : 13.11.2020 14:41:00
Görüntülenme: 2535

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu "2020-2021 Suzan Özbek Sezonu" Türkiye 2.Ligi 1. etap müsabakaları, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman'ın katılımıyla Menteşe Spor Salonunda başladı.

13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Menteşe Spor Salonunda üç gün sürecek olan 2. Lig 1.etapta, takımlar pandemi önlemleri kapsamında günde ikişer maç yapacak. Türkiye 2.Ligi´ne bu sezon erkeklerde 17, kadınlarda ise 16 takım katıldı.

Türkiye'nin birçok ilinden toplam 33 takım ve 105 sporcunun katıldığı müsabakalara Muğla'dan Erkeklerde Bodved Masatenisi.com Kadınlarda Muğla B. Şehir Bld. spor olmak üzere 2 takım ve 8 sporcu katıldı.

Müsabakaları Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu ve Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı ile birlikte takip eden Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yaptığı açıklamada "Türkiye Masa Tenisi 2. lig kadınlar ve erkekler müsabakalarına ilimizin ev sahipliği yapmasından büyük gurur duyuyoruz. 3 gün devam edecek olan 2. lig maçlarına 17 erkek ve 16 kadın takımı katılacak. Kadınlarda 18 takım olmasına rağmen 2 takım virüs nedeniyle katılamadı. Pandemi döneminde İlimizde tüm faaliyetlerimiz, kurallara uygun olarak devam ediyor. Gayet güzel bir ortamda, modern tesislerimizde covit-19 tedbirlerini alarak, bu şampiyonayı düzenliyoruz. Aynı zamanda İlimizde başka faaliyetlerde düzenlenmekteyiz. 14-18 Kasım tarihleri arasında Ortaca ve Dalaman İlçelerimizde Türkiye kadınlar ve erkekler Kriket Şampiyonasına ev sahipliği yapacağız. Muğla İl Müdürlüğü olarak pandemi döneminde de, pandemi kurallarına uygun bir şekilde faaliyetleri devam ettirmek istiyoruz, çünkü hayat bir şekilde devam ediyor. Spordan da organizasyonlardan da geri kalmayarak, Muğla'mızın, spor organizasyonlarında marka kent olması yolunda tüm gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız turizmi sporla desteklemek. Buradan Lig maçlarına katılan tüm takımlara ve tüm sporculara başarılar diler, emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft