Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla'nın tercih edilen restoranlarından Çınaraltı Restoran

Eklenme : 11.04.2022 00:00:00
Görüntülenme: 795

Sevgili okurlarım, Muğla'nın Kavaklıdere İlçesinde Ege bölgesinden çok sayıda gelen turist akını var ki sormayın. Tercih edilen yerde Çınaraltı Restoran. Çınaraltı Restoranın tercih ediliş nedeni de asırlık ağaçların gölgesi altında soğuk suyu, hele birde temiz havasının olması ayrı bir güzellik.

Sevgili okurlarım Kavaklıdere'de ki Çınaraltı Restoran'ın sahipleri olan Mustafa Korkmaz, Suat Korkmaz, Emirhan Korkmaz ailecek birlikte olup gece gündüz demeden müşterilerine en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyorlar. Bu güçlü aile uygun fiyatlar ile müşterilerine hizmet vermesinin yanında ızgara köfte, çöp şiş gibi yani aklınıza ne gelirse bulmak mümkün. Fırınında da pide çeşitleri, lahmacun gibi hamur işleri yine ayrıca Çınaraltı Restoran'ın simgesi haline gelen fırında ciğer tava yapmaları müşterilerin artmasında büyük faktör olarak görülüyor. Şef garson Oktay Akbaş'ın organizeli ve temiz servis yapması müşterilerine ilgi göstermesi de ayrı bir güzellik. Hele hele iş yeri sahiplerinden Suat Korkmaz'ın eşi iş yerinin müdireliğini yapıp temizliğe önem verdiği dile getiriliyor. O nedenle de Kavaklıdere Çınaraltı Restoran Muğla bölgesinde herkesin tercih ettiği bir yer olarak biliniyor.

Sevgili okurlarım, Çınaraltı Restoran'ın sahipleri Mustafa Korkmaz, Suat Korkmaz, Emirhan Korkmaz yapmış oldukları açıklamada, "Bizim için müşterimize verdiğimiz hizmet önemlidir. Yaz kış demeden işyerimizin tercih edilmesi, temiz servis ve uygun fiyatlardan kaynaklanıyor. İşyerimize şimdiye kadar gelmeyen bazı dostlarımıza şunu söylüyoruz. Bir kez restoranımıza gelin görün, yiyip için, o zaman sizde memnun kalacaksınız" diye konuştular sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft