Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla'nın sevilen ve tecrübeli esnaflarından iş adamı Mehmet Soykan

Eklenme : 10.06.2021 00:00:00
Görüntülenme: 360

Sevgili okurlarım, Muğla'da adını güzelliklerle andıran bir isim var. Oda Mehmet Soykan. Niçin Mehmet Soykan? Sayın Soykan, çarşı içinde iki oğluna ait sarraf dükkanları bulunmakta.

Muğla'nın mahallerinden ve ilçelerinden gelen çok sayıda vatandaşın tercih etmesinin nedeni Mehmet Soykan'ın uzun yıllardan bu yana esnaflık yapmasından, müşterilerine karşı gösterdiği ilgiden kaynaklandığı söyleniyor.

Sevgili okurlarım, Muğla'nın tanınmış ailelerinden olan iş adamı Mehmet Soykan, aynı zamanda da hayır işleri ile uğraşan saygın bir isimdir.

Sayın Soykan, 1,5 yıl içinde yaşanan salgından dolayı Karabağlar Yaylası'nda eşi ve çocukları ile kendi villaları olan evde ikamet ettikleri duyumunu aldım.

Sevgili okurlarım, iş adamı Mehmet Soykan, anladığım kadarı ile bağ bahçe işlerini çok seven bir isim. Öyle de olduğu için yaz kış demeden kendisine ait Karabağlar Yaylası'na ait evinde ailecek temiz hava aldığı da söyleniyor. Sayın Soykan, ailesine düşkünlüğü ile bilinir. Hele hele gözünün biri oğullarının üzerindedir. Ayrıca torunlarını görmeden duramayan, bizlerinde değer verdiği bir isimdir iş adamı Mehmet Soykan Bey sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft