Muğla Karya Kadın Basketbol takımına protokol desteği

Muğla Karya Kadın Basketbol takımına protokol desteği
Eklenme : 19.11.2021 12:38:00
Görüntülenme: 4267

Hafta sonu Isparta da sezonun ilk karşılaşmasına çıkacak olan Muğla Karya Kadın Basketbol Ligi Takımını karşılaşma öncesi son antrenmanında Muğla protokolü yalnız bırakmadı.

Menteşe Spor Salonunda gerçekleşen antrenmana Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Saygın, Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu ve kulüp yönetim kurulu tam kadro katılarak kızlara büyük moral verdiler.

Bu sezon yeni kurulan ve Menteşe'nin ilk Kadınlar Basketbol Ligi takımı olan Muğla Karya Kadın Basketbol takımının antrenmanını izleyen Kaymakam Eriş, Rektör Çiçek ve beraberindekiler daha sonra sporcularla sohbet ederek başarılar dilediler.

Sporculara tatlı ikram eden Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş, "Çoğunluğu MSKÜ öğrencisi olan sporcularımızı kutluyorum. Hem ağır ders programı hem de zorlu antrenman sürecini birlikte götürmek gerçekten kolay değil. Biz Menteşemizde bu tür takımlarımızı son derece önemsiyoruz ve önümüzdeki dönem bununla ilgili projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu bağlamda üniversite öğrencilerimizin aynı zamanda spor yapmalarını teşvik edeceğiz. Bu kulüplerimizi destekleyeceğiz. Sporun yanında Kötekli'de sanat kültür çalışmalarını da başlatacağız.  Ben bu akşam burada ki sporcularımızla olmaktan dolayı son derece mutluyum. Kazansınlar, kaybetsinler şimdiden kendilerine başarılar diliyorum. Kapım her zaman açık elimizden gelen tüm desteği vereceğiz" dedi.

Kendisinin de 6 yaşından beri sporun içinde olduğunu söyleyen MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, "Pırıl pırıl öğrencimiz olan kızlarımızı burada antrenmanda görmek beni çok mutlu etti. Takımımıza başarılar diliyorum her zaman yanındayız" diye konuştu.

Daha sonra bir süre antrenmanı seyreden Menteşe Kaymamı Mehmet Eriş antrenman sonunda sporculara tatlı ikram etti.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft