Milli Eğitim Müdürü öğrencilerle bir araya geldi

Milli Eğitim Müdürü öğrencilerle bir araya geldi
Eklenme : 29.09.2021 10:07:00
Görüntülenme: 791

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Muğla 75.Yıl Fen Lisesindeki idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

İl Müdürü Emre Çay, gerçekleştirmiş olduğu Muğla 75. Yıl Fen Lisesi ziyaretinde, öğrencilerle, öğle yemeğinde buluştu. Yemekhanede öğrencilerle birlikte yemek yiyen ve sohbet eden Emre Çay, ardından okul ziyaretinde bulundu. Okulun aktivite alanında öğrencilerle birlikte bir dizi etkinlikler gerçekleştirerek bilardo, masa tenisi, satranç oynadı. Emre Çay, 2021 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası 16 Yaş Kızlar Türkiye Birincisi Bilgesu Şeker ile satranç oynadı.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürü Emre Çay, "Fen liseleri, ülkemizin yüz akı, misyonu olan okullarımız. Akademik başarılarının yanında, sosyal, sportif başarılarla da gündeme gelmeleri çok güzel. Ülkemizin geleceği olan ve birçok başarı hikâyesi yazan öğrencilerimizin TÜBİTAK, Teknofest, Erasmus, Matematik Olimpiyatları, Fizik olimpiyatlarında daha büyük başarılara imza atacaklarına inancım tamdır" dedi. Öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden İl Müdürü Emre Çay, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni etti.

Ardından satrançta ilimizi başarıyla temsil eden öğrencilerle bir araya gelen ve başarılarıyla gurur duyduğunu belirten Emre Çay, 2021 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası 16 Yaş Kızlar Türkiye Birincisi Bilgesu Şeker ile 2021 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası 17 Yaş Erkekler Türkiye 6. Olan Hakan Turgut'a plaket ve ödül takdim etti.

Ziyaretin son durağında ise yapımı devam eden Muğla 75. Yıl Fen Lisesi pansiyonunu yerinde inceleyen İl Müdürü, burada yetkililerden bilgi aldı. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft