Memleket Partisi Muğla İl Yönetimi belli oldu

Memleket Partisi Muğla İl Yönetimi belli oldu
Eklenme : 18.06.2021 22:55:00
Görüntülenme: 9686

Muharrem İnce'nin Genel Başkanı olduğu Memleket Partisi'nin Muğla İl Yönetimi belli oldu. Geçtiğimiz ay içinde Memleket Partisi Genel Merkezi tarafından kurucu il başkanı olarak atanan ve Muğla siyasetinin yakından tanıdığı isim olan İbrahim Şimşek, 21 kişiden oluşan yönetim kurulunu oluşturdu.

Kadir Tamer

Muğla'da Memleket Partisi'nin örgütlenme çalışmalarına hız veren İl Başkanı İbrahim Şimşek yeni oluşturduğu yönetimi ile ilk olarak Menteşe İlçesi'nde bulunan Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. Çelenk bırakma töreninin ardından İbrahim Şimşek, Memleket Partisi Muğla İl Başkanlığı'nda yönetim kurulunun ilk toplantısını gerçekleştirdi.  

Toplantı öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Memleket Partisi Muğla İl Başkanı İbrahim Şimşek, il genelinde örgütlenme çalışmalarının büyük bir hızla devam edeceğini kaydetti. Şimşek, "17 Mayıs'ta Genel Merkezimizden aldığımız görev doğrultusunda 28 Mayıs tarihi itibari ile il örgütünü kurduk. Partimizin MYK onayının ardından Valilik ve YSK işlemlerini tamamlayarak örgütümüzün tüzel kişiliğini sağladık. Bu arada ilçe örgütlenme çalışmalarımızda devam etti. Şu anda Muğla'da Dalaman, Datça, Marmaris, Menteşe ve Bodrumda olmak üzere 5 ilçede örgütlenme çalışmalarını tamamladık. İki ilçemizde çalışmalarımız son aşamada. En kısa zamanda Muğla il genelinde çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz. Örgütlenme çalışmalarımız gönüllülük esasına göre oluşturduk. Bu süreçte üye kayıtlarımızda başladı. Bu çalışmalarımızda büyük bir hızla devam ediyor. Bugünde ilk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Memleket Partisi Muğla İl Başkanlığı olarak gerek Muğla'nın gerekse ülkemizin sorunlarını çözmek için her çalışmanın içerisinde olacağız" diye konuştu.

Memleket Partisi Muğla İl Başkanı İbrahim Şimşek'in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

"Fatih Alperen Şahin, Ahmet Tan Karaosmanoğlu, Selma Ateş, Devrim Mersin, Ziya Ulupınar, Önder Coşkun Dinçer, Murat Gökalp, Şükrü Olgun, Nezih Tuncay, Şevket Arslan, İsmail Fidan, Necati Bakılan, Niyazi Zaifoğlu, Murat Demirtaş, Alper Kocabıyık, Ayla Karakuş, Ferdi Sevin, Dilek Özgül, Dursun Kaplan, Ferah Yıldırım."     

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft