Mehmet Acar son yolculuğuna uğurlandı

Mehmet Acar son yolculuğuna uğurlandı
Eklenme : 20.11.2021 15:32:00
Görüntülenme: 2734


Tedavi gördüğü Özel Yücelen Hastanesi'nde hayatını kaybeden Muğla'nın tanınan ve sevilen iş adamlarından 72 yaşındaki Mehmet Acar, son yolculuğuna uğurlandı.

Kadir Tamer

Acar İnşaat sahiplerinden Mehmet Acar, yaklaşık 2 haftadan bu yana tedavi gördüğü Özel Yücelen Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. Muğla'nın sevilen isimlerinden biri olan Mehmet Acar'ın ani vefatı kentte büyük üzüntü yarattı. Acar ailesini bu zor günlerinde yakınları yalnız bırakmadı.

Gözyaşlarıyla uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Mehmet Acar için Menteşe İlçesi Kötekli Mahallesi'nde bir tören düzenlendi. Törene Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, siyasi partilerin temsilcileri, iş adamları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Mehmet Acar, Kötekli Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şehir Yeni Mezarlığında toprağa verildi.

Yılın işadamı seçilmişti

Muğla'nın renkli simalarından biri olan iş adamı Mehmet Acar, Hamle Gazetesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Yılın EN'leri yarışmasında değişik tarihlerde okuyucularımız tarafından birçok kez yılın iş adamı olarak seçilmişti.  

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft