Lig'de aldığı kötü sonuçlar sonrası teknik direktör Egemen Urhan ile yollarını ayırıp göreve Tevfik Ata Tekin ile anlaşan Muğlaspor'da şok istifa gerçekleşti.

Lig'de aldığı kötü sonuçlar sonrası teknik direktör Egemen Urhan ile yollarını ayırıp göreve Tevfik Ata Tekin ile anlaşan Muğlaspor'da şok istifa gerçekleşti.
Eklenme : 23.12.2020 18:32:00
Görüntülenme: 1362

Muğlaspor'da Şok İstifa

Lig'de aldığı kötü sonuçlar sonrası teknik direktör Egemen Urhan ile yollarını ayırıp göreve Tevfik Ata Tekin ile anlaşan Muğlaspor'da şok istifa gerçekleşti. Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, bugün alınan Karaköprü Belediyespor mağlubiyeti sonrası istifa etti.

Muhittin Direk

Lig'de aldığı kötü sonuçlar sonları teknik direktör Egemen Urhan ile yollarını ayırıp göreve Tevfik Ata Tekin ile anlaşan Muğlaspor'da şok istifa gerçekleşti. Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, bugün alınan Karaköprü Belediyespor mağlubiyeti sonrası istifa etti.

 

İstifası hakkında açıklama yapan Kapiz, ''Üç sene önce büyük umutlar besleyerek göreve geldiğim Muğlaspor'da, daima nasıl benden sonra gelen başkana iyi bir kulüp teslim ederim düşüncesinde başkanlık yapmaya gayret ettim. Geçtiğimiz sezon pandemi döneminde yaşadığımız büyük zorluklara rağmen Play-off oynama başarısı gösterdik. Bu sezon yine kulübümüze sahip çıkma düşüncesiyle sorumluluğu üstlenerek yeniden Muğlaspor'umuz için zorlu göreve devam kararı aldım. Bu sezon istediğimiz düzeye çıkamayıp, takımımızın üst üste aldığı olumsuz sonuçlarla birlikte istediğim düzeyde ekonomik desteği de alamayınca açıkçası yönetim anlamında bir değişikliğe gitmenin sağlıklı olacağını düşündüm. Şerefimle, arkadaşlarımla birlikte bu şehrin takımına hizmet ettim. Bugün, şartların bunu getirdiğini düşünüyorum. Üç yıl büyük gururla, onurla sürdürmüş olduğum görevimden istifa ettim. İnşallah Muğlaspor'umuz için hayırlı olur. ''

Başkan Kapiz'in istifasının ardından Muğlaspor Yönetim Kurulu, seçimli Olağanüstü Kongre kararı aldı.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft