Katil zanlısı adliyeye sevk edildi

Katil zanlısı adliyeye sevk edildi
Eklenme : 14.04.2021 13:58:00
Görüntülenme: 2174

Muğla'nın Menteşe ilçesinde geçtiğimiz hafta baba ve oğlunu otomatik tüfekle öldürdükten sonra firar eden ve sabah saatlerinde teslim olan katil zanlısı hakim karşısına çıkarılmak üzere adliyeye sevk edildi. M.D. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Kadir Tamer

Geçtiğimiz hafta Menteşe İlçesi'ne bağlı Zeytinköy Mahallesi'nde baba Erol Atmaca ve oğlu Emre Yiğit Atmaca'nın otomatik tüfekle yaklaşık 15 el ateş edilerek evinin önünde öldüren katil zanlısı M.D. olayın hemen ardından firar etmişti. Jandarma tarafından her yerde aranan katil zanlısı olaydan bir hafta sonra polise giderek teslim oldu.

Ormanlık alanda saklanmış

Cinayetin ardından firar edilen katil zanlısının yaklaşık 1 haftadan bu yana Menteşe İlçesi'ne bağlı Yeniköy Mahallesi yakınlarında bulunan ormanlık alanda saklandığı öğrenildi. Jandarmanın tüm aramalarına rağmen bulunamayan katil zanlısının sabah saatlerinde saklandığı ormanlık alandan çıkarak Kötekli Mahallesi'nde kendi isteği ile polise teslim olduğu ortaya çıktı.

İfade işlemleri tamamlandı

Kötekli Mahallesi'nde polise teslim olduktan sonra Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi'ne getirilen katil zanlısı daha sonra jandarmaya teslim edildi.

Jandarmada ifade işlemleri tamamlanan M.D. güvenlik önlemleri altında hakim karşısına çıkarılmak üzere Muğla Adliyesi'ne getirildi.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Muğla Adliyesi'nde ilk olarak Cumhuriyet Savcılığı'na ifade veren katil zanlısı M.D. tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkarılan zanlı akşam saatlerinde tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft