Katil zanlısı 3 yıl sonra yakalandı

Katil zanlısı 3 yıl sonra yakalandı
Eklenme : 28.08.2020 14:15:00
Görüntülenme: 2209

Muğla'da 3 yıl önce Menteşe Akbük koyunda tartıştığı Murat Ekici'yi öldüren ve firar eden Cevat K., Azerbaycan'da İnterpol tarafından yakalanarak Muğla'ya getirildi.

Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında bulunan Menteşe ilçesi Sarnıç Mahallesi Akbük mevkiinde bulunan 'Bük keyf' isimli işletmede 30 Ağustos 2017 tarihinde gece saatlerinde mekan içerisinde yemek yiyen Cevat K. isimli şahıs ile işletmede çalışan Murat Ekici arasında sözlü tartışma çıkmıştı. Kavgaya dönen tartışmada Cevat K., Murat Ekici'yi kalbinden bıçaklayıp ağır şekilde yaralamıştı. Koparır arıcı ile Ekici'yi ambulansa teslim ettikten sonra firar ettikten sonra yanında bulunan kız arkadaşını da Aydın'da bırakmış ve ortadan kaybolmuştu.

Murat Ekici götürüldüğü hastanede hayatını kaybederken, katil zanlısı hakkında Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yakalama kararı çıkarılmıştı. 3 yıldır firarda olan 55 yaşındaki Cevat K., yapılan uzun çalışmalar sonucu Azerbaycan'da İnterpol tarafından yakalanarak uçak ile Dalaman Havalimanına getirildi.
3 yıl sonra Murat Ekici'yi öldürüşünün yıldönümünde yakalanan Koparır Jandarmadaki işlemlerinin ardından Muğla Adliyesi'ne sevk edilecek.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft