Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İzmir'de Muğlalılar Derneği Başkanı Mehmet Karaöz ve yönetim kurulu üyelerinden ikinci yardım paketi

Eklenme : 19.08.2021 00:00:00
Görüntülenme: 432

Sevgili okurlarım, bilindiği üzere geçtiğimiz haftalar içerisinde Muğla bölgesinin değişik ilçelerinde büyük orman yangınları çıkmıştı. Duyarlı vatandaşlarımızın özverili çalışmaları sonrası yangınların kontrol altına alınarak söndürülmüştü. Halen bazı bölgelerde de soğutma çalışmaları devam etmekte.

Sevgili okurlarım, bende çıkan orman yangınlarında büyük katkıları olan kurum, kuruluş ve vatandaşların isimlerini yazarak onure etmeye çalışmıştım. Bizim Muğla insanı hayırsever, yardımsever oluşunu orman yangınlarında bir kez daha ortaya koymuştur.

Yine bugün orman yangınlarının söndürülmesinde katkıları büyük olan maddi ve manevi destek veren, malzeme gönderen İzmir'de Muğlalılar Derneği Başkanı Mehmet Karaöz ve yönetim kurulu üyelerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Nedeni de önce bir yardım paketi gönderdikten sonra yangınlar büyüyünce tekrar bir yardım göndererek İzmir'de Muğlalıların ne kadar hayırsever olduğunu göstermişlerdir.

Sevgili okurlarım, İzmir'de Muğlalılar Derneği Başkanı işadamı Mehmet Karaöz ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekküre etmek istiyorum. İşte bizim Muğla'mızın insanları hayırsever, yardımseverdir.

İzmir'de oturan Muğlalılar Derneği Başkanı Mehmet Karaöz, uzun yıllardan bu yana kendi adına birçok yardımlarda bulunan, fakir fukaranın yanında olan değerli bir şahsiyettir. Bizde bu vesile ile iş adamı Muğlalılar Derneği Başkanı Mehmet Karaöz ve yönetim kurulu üyelerine ikinci Muğla'ya yardım malzemeleri gönderdikleri kutlar ve ayrı ayrı teşekkür ederim sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft