İYİ Parti seçime hazırlanıyor

İYİ Parti seçime hazırlanıyor
Eklenme : 11.02.2021 17:23:00
Görüntülenme: 7843
İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın ve Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kürşad Yamener ve Genel İdare Kurulu Üyesi Sevin Çağlayan'ın, Muğla İyi Parti teşkilatı ile bir araya geldi. Mehmet Tolga Akalın, "İyi Parti Seçim İşleri Başkanlığı olarak bir senaryo kapsamında, erken genel seçim olacağını varsayarak, partimizin seçime tek başına gireceği varsayımı üzerinden çalışma başlattık" dedi.
Muhittin Direk
İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın ve Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kürşad Yamener ve Genel İdare Kurulu Üyesi Sevin Çağlayan'ın, Muğla İyi Parti teşkilatı ile bir araya geldi.
İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga yaptığı konuşmada, "İyi Parti Seçim İşleri Başkanlığı olarak bir senaryo kapsamında, erken genel seçim olacağını varsayarak, partimizin seçime tek başına gireceği varsayımı üzerinden çalışma başlattık. Tüm illerimizi gezerek, teşkilatlarımızla çalışma toplantısı yapıyoruz. Dün Fethiye'deydik. Bugün Menteşe'deyiz. İYİ Parti Seçim İşleri Başkanlığı olarak jenerik senaryo, bir varsayım kapsamında Türkiye'de 20 Haziran 2021 baskın seçim olacağı varsayımı üzerine bir çalışma başlattık. İYİ Parti'de bu varsayım üzerinden, milletimizin sandığa olan inancını en üst seviyeye çıkarmak için bu çalışmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Partimiz tüm ülke sandıklarına tek başına hakim olabileceği bir model oluşturduk. Türkiye'nin 195 bin 784 tane sandığını tamamını parti üyelerinden olan temsilcilerle seçim günü doldurup milletimizin mahalli seçimlerde sağlanan güven ivmesini zirveye taşımak ve tüm sandıkların güvenliğini temsil etmek adına bir hareket başlattık. Türkiye'de İYİ Parti, Türk siyasi tarihinin en yerli, en dinamik ve en etkili sonuçları oluşturabilen bir siyasi hareket oldu. İYİ Parti ne sol ne sağ, biz tam ortadayız. Bizi kimse bir yere oturtmaya kalkmasın. Türk milletini birleştiren bir harekettir İyi Parti. Bu hareketin bir diğer adı siyasal Türk milliyetçilerinin örgütlü vatanseverlerin Türkiye'deki iktidar mücadelesinin başlangıcıdır. Bizim yürüyüşümüz her hangi bir yürüyüş değildir. Cumhuriyetin kurucu kadrolarını özümsemiş, içselleşmiş 21. yüzyıldaki yeni kadroların iktidar yürüyüşüdür. İyi Parti bugün bu amaçla sahadadır. İyi Parti'nin kuruluş ilkeleri milliyetçi, demokrat ve kalkınmacı temel anlayışa sahip olan bir partidir. Bugün Muğla'da bölgesindeki sandıkları kendi üyelerimizle kontrol edebilmek için bir çalışma toplantısı yapacağız" dedi.
İyi Parti'nin siyasal anlayışını anlatan Akalın, İyi Parti Muğla İl Başkanının belirlenmesine yönelik soruya, "İstişareler devam ediyor" cevabını verdi.
 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft