Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun'a ilgi fazlaydı

Eklenme : 27.01.2022 00:00:00
Görüntülenme: 531

 

Sevgili okurlarım, Muğla'da uzun yıllar MHP'den milletvekillik yapan Prof. Dr. Metin Ergun, il genelinde birçok ilçeye uğrayıp seçmenlerle diyalog içinde olduğu görüldü. Sayın Ergun, daha sonra Meral Akşener'in genel başkanlığını yaptığı İYİ Parti'ye geçip tekrar Muğla Milletvekili olarak mecliste görev yapmaya başladı. Dün Yatağan'a gelen ve çarşı esnafına ziyarette bulunan Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun'a vatandaşlar tarafından ilgi fazlaydı. Nedeni de Yatağan'ın eski CHP'li Belediye Başkanı rahmetli Hasan Haşmet Işık döneminde ilçenin dört bir yanına kanalizasyon yapılması için partileri ayrı olmalarına rağmen verdiği destek aradan yıllar geçse de unutulmadı.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Yatağan'da gerçekleştirdiği ziyarette esnafların tükeniyoruz söylemlerine 'Biraz daha sabredin. İktidara İYİ Parti gelecek' diye konuştu. Beraberinde ki kalabalık heyet ile çarşı içinde Metin Ergun'a karşı ilginin büyük olduğu görüldü. Görüşünü aldığımız sayın Ergun, "Uzun yıllar önce biz iktidar ortağı idik. CHP'den dönemin belediye başkanı rahmetli Hasan Haşmet Işık ile ilçenin sorunlarının giderilmesi amacıyla çalışmalar yaptık. Bizim işimiz particilik değil, memlekete hizmet etmek. Görüyorsunuz vatandaşlar inim inim inlediklerini söylüyorlar. Allah kısmet ederse yapılacak ilk seçimde iktidara gelip vatandaşları bu zulümden kurtaracağız" dedi.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti'nin Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, parti yöneticileri ile İYİ Parti İlçe binasında yapmış olduğu toplantısında, "Oturmakla iş olmaz. Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi karış karış Türkiye'yi geziyor. O yüzden hepiniz vatandaşın ayağına giderek durumlarını soracaksınız. Vatandaşın durumlarını soracaksınız dedim ya yani kısa bir süre içinde yapılacak ilk seçimlerde İYİ Parti Türkiye'yi düzeltecek. Onun için çalışmalarınıza hız verin" diyerek partilileri uyardı sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft