Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İYİ Parti Muğla'da yükselişte

Eklenme : 10.01.2022 00:00:00
Görüntülenme: 624

Sevgili okurlarım, İYİ Parti Muğla'da ki başarılı çalışmalarını daha fazlasını yapmak için Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, ilçe teşkilatlarına önceki başarılı çalışmaların aynı şekilde devam etmesi için talimat verdiğini açıkladı.

Bilindiği üzere İYİ Parti ülke genelinde Genel Başkanları Meral Akşener'in illerde yaptığı ziyaretlerde vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyordu. Sayın Akşener'e bu ilginin halen devam ettiği ve yapılan değişik anketlerde partisine oy olarak yansıdığı görülüyor.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, il başkanı olmadan yıllar öncesinden MHP'den ayrılmış Meral Akşener'in kurduğu partide başından itibaren yol almıştı. Deneyimli bir siyasetçi olan sayın Akmeşe, Muğla'da uzun yıllar esnaflık yani Optik işletmeciliği yaptığı için il genelinde çok sayıda vatandaş ile iç içe olduğu biliniyordu. Öylede olduğu için sayın Akmeşe, iş yerini eşine teslim ederek gece gündüz demeden ilçelere ve köylere giderek vatandaşlarla diyalog kurmasını iyi biliyor. Sevgili okurlarım, sayın Akmeşe, ilçe teşkilatlarına vermiş olduğu talimatla her an bir erken seçim olacakmış gibi çalışmalarını istediğini dile getirdi.

Görüşünü aldığımız İyi Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, "Bu yıl içinde büyük bir ihtimalle erken seçim olasılığı bulunmakta. Çünkü Ak Parti iktidarının devleti işletecek bir gücü kalmadı. Vatandaş perişan. Alım gücü neredeyse yok. Çiftçi desen ona keza. İşçiler ve memurlar ayakta. Son günlerde dolar ve Avronun inip çıkması paramızın değerinin hızla düşmesine neden oldu. Bizde parti teşkilatı olarak Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in talimatı ile daha başarılı çalışmak mecburiyetindeyiz. Ve çalışmaktayız da. Öyle olmasa İYİ Parti'nin ülke genelinde oy oranlarını yüzde 15'lere çıkar mı. Bizler oy oranımızın yüzde 15'de değil, yüzde 20'lerde olduğunu tahmin ediyoruz. Görünen köy kılavuz istemez. İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener'e sağ sol demeden gün geçtikçe seçmenimizden ilginin fazlalaştığını söyleyebilirim" dedi sevgili okurlarım..

 

 

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft