İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanından çağrı

İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanından çağrı
Eklenme : 23.06.2021 12:46:00
Görüntülenme: 4329

İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Muğla'ya yapacağı ziyaret ile ilgili olarak, "28 Haziran 2021 Pazartesi günü tüm Muğlalı hemşehrilerimizi, İYİ Parti teşkilatları olarak bizlerin mutluluğuna ortak olmaya, Sayın Genel Başkanımızla buluşmaya davet ediyoruz " dedi.

Metin Karakoç

İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşen açıklamada konuşan Deniz Ekinci, "Malumunuz, yaklaşık 1,5 yıldır tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de Covid-19 salgınıyla boğuşuyor. Umarız en kısa zamanda bu süreci olabildiğince az hasarla atlatırız. Dileğimiz bu yönde ancak yaşadıklarımıza dönüp baktığımızda bu ümidimizin ne yazık ki boşa çıkacağını görüyoruz. Çünkü geride bıraktığımız süreç, toplumun her kesiminde büyük travmalara yol açtı. Dar gelirli, günübirlik kazançla geçinmeye çalışan insanlarımız, çiftçimiz, emeklimiz, esnafımız kısacası toplumun tüm kesimleri büyük ekonomik kayıplara neden olan bu süreçte ne yazık ki mevcut iktidardan gerekli yardımı alamadı. Her ne kadar inkar etseler de aylarca kapalı olan birçok esnaf zorunlu giderleri karşılamakta zorlandığı için özellikle de küçük esnafın binlercesi işyerinin kepengini indirdi. Verdikleri destek kimseyi memnun etmezken, zaten birçoğu da bu destekten faydalanamadı. Halkın arasına karışarak, caddede, sokakta vatandaşın sesine kulak veren Meclis kürsüsünden her hafta halkın değişik kesimlerinin seslerini duyurmalarını sağlayan sürekli halkın içinde yer alan, onları dinleyen, halkın sorunlarına çözüm yolları sunan tek lider Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'dir" dedi.

Ekinci açıklamasına şöyle devam etti:

"Neredeyse yurdun her köşesini adım adım gezmiş, gezmeye de devam etmektedir. Gittiği her yerde 'Cesur Yürek' olarak değer gören, ülkenin içinde bulunduğu buhrandan çıkış umudu olarak görülen Sayın Genel Başkanımız, korkmadan halkın sorunlarını, dertlerini talep ve isteklerini yüksek sesle dillendirmeye devam etmektedir. Genel Başkanımız 28 Haziran'da bu kez de Muğlalı hemşehrilerimizle buluşmak ve esnaf ziyaretleri yapmak üzere ilimize geliyor. Teşkilatlar olarak bizler kadar, hemşehrilerimizin de heyecanla Sayın Genel Başkanımızı beklediğini biliyoruz. Ve yine eminiz ki Muğla, 28 Haziran'da büyük bir coşkuya, tarihi bir güne ev sahipliği yapacak. Genel Başkanımız, Milas, Menteşe ve Marmaris İlçelerimizde vatandaşımızla buluşacak. Saat 11.00'de Milas Havalimanı'nda İl Başkanımız, İlçe Başkanları ve İl Yöneticileri tarafından karşılanacak, ardından Milas İlçemize geçecek. Milas programının ardından Menteşe'ye gelip buradaki temas ve ziyaretlerinin ardından Marmaris'e hareket edecek. Sayın Genel Başkanımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Yaşadığımız süreç, içinde bulunduğumuz ekonomik darboğaz, kısaca tüm olumsuzluklara rağmen Genel Başkanımızı Muğla'mızın güzellikleriyle karşılayıp, uğurlayacağız. Sizler aracılığıyla 28 Haziran Pazartesi günü tüm Muğlalı hemşehrilerimizi, İYİ Parti teşkilatları olarak bizlerin mutluluğuna ortak olmaya, Sayın Genel Başkanımızla buluşmaya davet ediyoruz."

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft