Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İYİ Parti'den Yatağan'da atak üstüne atak

Eklenme : 11.11.2021 00:00:00
Görüntülenme: 461

Sevgili okurlarım, Yatağan'da İYİ Parti İlçe teşkilatının önceki başarılı çalışmalarını bugünlerde daha da arttırdığını görmeye başladık. İYİ Parti Yatağan İlçe Başkanı Sadet Kocasarı, başkanlığında güçlü bir yönetim ile yarın bir seçim olacakmış gibi seçim çalışmalarına başladıkları görüldü.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti Yatağan İlçe Başkanı Sadet Kocasarı başkanlığındaki yönetim her hafta Çarşamba günleri fikir alışverişinde bulunduğu gibi hemen hemen her günde parti binalarını açıp seçmenler ile diyalog içinde oldukları görülüyor. İYİ Parti Yatağan İlçe Başkanı emekli öğretmen Sadet Kocasarı'nın özverili çalışmalarının haricinde güçlü bir yönetim olan ilçe yöneticileri mahallelere dağılıp seçmenden Meral Akşener'in genel başkanlığını yaptığı İYİ Parti adına oy istiyorlar.

Sevgili okurlarım, birçok seçmen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, gün geçtikçe çıkışını görünce parti yöneticilerine ilgi gösterdikleri görülüyor. İYİ Parti Yatağan İlçe Başkanı Sadet Kocasarı yaptığı konuşmasında, "Gün geçtikçe büyüyen ve yükselişe geçen İYİ Parti'miz Genel Başkanımız sayın Meral Akşener sayesinde adı güzellikler ile anılıyor. Ve gitmiş olduğumuz her yerde ilginin en büyüğünü görüyoruz" diye konuştu sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft