Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Hayırsever iş adamı mermerci Ali Arslan

Eklenme : 18.04.2022 00:00:00
Görüntülenme: 535

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere İlçesi'nde sevilen aynı zamanda da saygı gösterilen bir isim olan iş adamı Ali Arslan, uzun yıllar önce Yatağan'da minibüs işletmeciliği yaptıktan sonra asıl memleketi olan Kavaklıdere'ye yerleşerek dev bir mermer fabrikası kurdu. Tabi bu sıralarda yoğun işler yapıp hele birde mermer alanında kendisini geliştirince adı yurt içinde saygın bir isim olarak anılmaya başladı.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere İlçesi'nde mermer fabrikası sahibi Ali Arslan, anlatılması gerekirse tek kelimeyle adam gibi adamdır. Ali Arslan insanlara karşı nasıl konuşacağını bilen, hele hele Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi çok seven bir değer olarak biliniyor. Sayın Arslan, Kavaklıdere'de olsun Yatağan'da olsun her gitmiş olduğu toplulukta ilginin en büyüğünü görür. Nedeni de dil tatlılığı ve yardım sever bir isim olmasından kaynaklanıyor.

Sevgili okurlarım, iş adamı mermerci Ali Arslan, her iş adamı gibi siyasetin içinde olmayan tarafsız hareketleri ile kendisini beğendiren bir isimdir. Ali Arslan'ın bu kadar yoğun çalışması çocuklarının istikbali için olduğu söylenir. Mermercilik sektörünün haricinde birde kendisine ait olan işyerinde besicilik ile uğraşan Ali Arslan'ın her iki işinde personeli ile mutlu bir şekilde çalıştığı söyleniyor. Çünkü çalışmış olduğu personeliyle bir ağabey kardeş gibi oldukları görülüyor. Benimde yakinen tanıdığım iş adamı mermerci Ali Arslan, doğruyu söylemek gerekirse dört dörtlük bir yapıya sahiptir sevgili okurlarım.

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft