Hamle Medya Grubu, Muğla Valisi Orhan Tavlı'yı makamında ziyaret etti.

Hamle Medya Grubu, Muğla Valisi Orhan Tavlı'yı makamında ziyaret etti.
Eklenme : 12.08.2020 15:30:00
Görüntülenme: 2945

Hamle Medya Grubu, Muğla Valisi Orhan Tavlı'yı makamında ziyaret etti. Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyesi Hafize Nizamoğlu Acar ile Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Nizamoğlu ve Zeynep Nizamoğlu, Hamle Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer, ziyarette Vali Tavlı'ya görevinde başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, "44 yıldır Muğla'ya medya sektöründe hizmet veriyoruz. Bizim önceliğimiz her zaman Muğla oldu. Bundan sonrada Muğla için çalışmaya devam edeceğiz. Sizin de Çanakkale Valiliği görevi sırasında yaptığınız çalışmaları biliyoruz. Çanakkale' de turizme verdiğiniz büyük önemi biliyoruz. Özellikle Troya Antik Kenti konusunda büyük mesai harcadınız. Troya Antik Kenti'nin 'Dünya Kültür Mirası' ilan edilmesinde çok büyük emekleriniz var. Biz yıllardır, tarıma dayalı organize sanayi bölgesi kurulmasını isteriz. Bir türlü yol alamadık. Sayın Valim bu konuda da tecrübeli bir yöneticisiniz. Ezine'de tarıma dayalı organize sanayi bölgesinin kurulmasını sağladınız. Muğla turizm, tarım, madencilik konusunda iyi bir noktada. Sadece organize olmamız gerekiyor. Kalkınmada 2. derece öncelikli bölge olan Muğla'nın üçüncü veya dördüncü dereceye düşürülmesini beklerken, birinci bölge ilan edildik. İlin sahil kesimi dışındaki halkın ana geçim kaynağı olan tarım ve hayvancılık konusunda atılımlara ihtiyacımız var. Tarımsal sanayinin kurulması gerekiyor. Çanakkale ve Muğla çok sayıda ortak özelliğe sahip illerdir. Çanakkale'deki birikimleriniz ile ilimize büyük hizmetler vereceğinize gönülden inanıyorum. Bu anlamda Muğla'da yapmak istediğiniz her projede Hamle Medya olarak her zaman yanınızdayız" dedi.

Muğla 'Kadim' bir kent

Hamle Medya Grubu'nun nazik ziyareti için teşekkür eden Muğla Valisi Orhan Tavlı, "Muğla Valiliği görevime yaklaşık 2 ay önce başladım. Muğla'nın gelişmesi ve kalkınması için çeşitli çalışmalarda bulunacağız. Muğla özellikle yer altı ve yer üstü zenginlikleri ile kadim bir kent. Bunun yanında geçmişten gelen kültürüne sahip çıkmış ve bunu yaşatmış bir il. Bu koruma tarzını etrafımızı baktığımızda net bir şekilde görebiliyoruz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Muğla için hep birlikte bundan sonra çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft