YANGINLA MÜCADELE HİZMETİ ALINACAK

YANGINLA MÜCADELE HİZMETİ ALINACAKTIR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-MARMARİS DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Marmaris Orman İşletme Müdü...

YANGINLA MÜCADELE HİZMETİ ALINACAKTIR


ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-MARMARİS DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü, Marmaris Orman İşletme Şefliği, Beldibi Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezinde Konuşlandırılmak üzere 2024 Yılı Orman ve Kırsal Alan Yangın Söndürme İşçiliği ve Minibüs Kiralama işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/476063

 

1-İdarenin
a) Adı:ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-MARMARİS DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:KEMERALTI MAHALLESI ATATÜRK CADDESI 14 48700 MERKEZ MARMARİS/MUĞLA
c) Telefon ve faks numarası:2524121008 - 2524128374
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı:Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü, Marmaris Orman İşletme Şefliği, Beldibi Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezinde Konuşlandırılmak üzere 2024 Yılı Orman ve Kırsal Alan Yangın Söndürme İşçiliği ve Minibüs Kiralama işi
b) Niteliği, türü ve miktarı:Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü, Marmaris Orman İşletme Şefliği, Beldibi Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezinde Konuşlandırılmak üzere 2024 Yılı Orman ve Kırsal Alan Yangın Söndürme İşçiliği ve Minibüs Kiralama (şoförlü) hizmet alımı işi (150 gün )
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:İşyeri; Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü’dür. Çalışma Alanı; Muğla Orman Bölge Müdürlüğü sınırları olup, Yangınla mücadele ile sınırlı olmak üzere ihtiyaç halinde diğer Orman Bölge Müdürlüklerine gönderilebilir. Ekip merkez yeri Beldibi Yangın İlk Müdahale Ekip Binası olmakla beraber idare ihtiyaç duyması halinde işletme müdürlüğü içerisinde ekibin yerini değiştirebilecektir.
ç) Süresi/teslim tarihi:İşe başlama tarihi 20.05.2024, işin bitiş tarihi 16.10.2024
d) İşe başlama tarihi:20.05.2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:29.04.2024 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü 3. Kat 202 Nolu İşletme Müdür Yardımcısı Odası


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu işin yerine getirilmesi için alınması zorunlu olan ve ilgili mevzuatında o iş için özel olarak düzenlenen sicil, izin, ruhsat vb. belgeler,
 

Belge AdıAçıklamaOrtak Girişimlerde
5531 Sayılı Kanuna Ait Mesleki Faaliyet İhale Yetkinlik Belgesi5531 sayılı kanunun 4. ve 5. maddelerindeki orman mühendisliği konularına ait ihaleli işler için düzenlenen belge, Orman Mühendisleri Odasından alınacaktır.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.
Orman ve Kırsal Alan yangın söndürme işçiliği


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02014794

05 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hamle Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hamle Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Hamle Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Hamle Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.