Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Hande Kazanova, 25 Mart - 31 Mart tarihleri arasında burçları neler beklediğini tek tek açıkladı. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumu...

Mukaddes Yelin
Mukaddes Yelin Tüm Haberleri
Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri
Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Ünlü astrolog Hande Kazanova 1 haftalık astroloji yorumunu okuyucuları ile paylaştı... İlişkilerde gelgitler yaşanacağına dikkat çeken Kazanova, önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Hande Kazanova bu haftayı şu şekilde değerlendirdi:

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Gölgeli ay tutulması

" Yeni haftamıza 25 Mart’ta Terazi burcunda gölgeli bir ay tutulmasıyla başlıyoruz. Tutulma sadece Terazi burcunu değil, öncü burçlar olan Koç yükselen Koçlar, Yengeç yükselen Yengeçler ve Oğlak yükselen Oğlakları diğer burçlara göre daha fazla etkileyecek. Şimdi tüm haftaya damgasını vuracak olan bu tutulma hakkında daha ayrıntı verelim. Bir kere tutulmalar izlendikleri bölgelerde daha fazla iz yaratırlar. 4 saat 39 dakika sürecek olan bu tutulma Türkiye’den izlenmeyecek. Avrupa’nın çoğu, kuzey doğu Asya, Avustralya, Afrika’nın çoğu, kuzey Amerika- güney Amerika- pasifik- Atlantik, arktik, Antarktika’dan izlenecek. Hava elementinde gerçekleşen tutulmalar insan ilişkileri, iletişim, zihinsel ve entelektüel konularla, yenilikler, uluslararası ilişkilerde değişim, sosyolojik çalkantılar, ayaklanmalar, isyanlar, ittifaklarda değişimler, sert hava koşulları, rüzgarlarla bağlantılıdır. Tutulmanın öncü grupta olması, politik konularda hükümet ve yönetim değişikliklerini, hava koşullarında değişiklikleri ve dünya ticaretinin olumsuz etkilenmesiyle ilgilidir. bu tutulmada ilişkiler iyice önem kazanıyor çünkü ilişkilerin burcu Terazi burcunda olacak.

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

25 Mart'ta ay tutulması

Terazi burcu ilişkilerle kendini büyüten genel itibariyle karşı tarafa biraz bağımlı olan ve her zaman kendinden ziyade karşı tarafı düşünen bir burçtur. Bu tutulma Terazi burcunda olduğu için ilişkilere bakış açımızı, ilişkilerden beklentilerimizi, alma verme dengesini, dengesizlikleri, eşitliği ve eşitsizliği karşımıza getirecek. Yılın ilk tutulması bir ay tutulması. Ay tutulması turbo dolunay etkisindedir, Güneş tutulmaları da turbo Yeni ay etkisindedir. Yeni aylar bir şeyleri başlatır 15 gün sonra o başlattığımız işlerin karşılığını ama iyi ama kötü alırız. Bunu da dolunay zamanlarında yaşarız. Dolunaylardan çok korkmamak lazım duygu durumlarımız iniş çıkışlarımız çok yüksek olabiliyor belki ama yine de dolunay zamanları her şeyin görünür olduğu, açığa çıktığı zamanlardır. Biz de bu ay, dolunay yaşamayacağız 25 Mart’ta ay tutulmasını yaşayacağız.

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Bu tutulmada yanlış kararlar alınabilir

Terazi burcunun konusu olan ilişkiler, güzellik, estetik, alışveriş, romantik ilişki ya da diğer insanlarla kurduğumuz ilişki, siyaset, diplomatik ilişkiler, politika ve adalet, hak, hukuk ile ilgili konular dengeler, dengelerin değişimi, iş birliklerini daha fazla hayatımızda göreceğiz. Adaletsizlikler, haksızlıklar karşısında nasıl tepki verdiğimiz bu ay tutulmasıyla ortaya çıkacak. Güney ay düğümü tarafında olduğu için bedel ödetme, geçmişte yaptığımız hataların ya da ilişkilerde verilmiş kararların yeniden gündeme gelmesi ve bir şeyleri değiştiremiyorsak, hayır diyemiyorsak, kendimizden ödün veriyorsak artık ilişkilerde de sınırların iyice ortaya çıkması gereken bir ay tutulması bizi bekliyor. Tamamen ilişki odaklı olacağız ama işin içerisinde siyaset, politika ve ekonomi de olacak. Bu burçta gerçekleşen tutulmalar bölünme, ayrılma, halkın barışını huzurunu bozan olaylar, ilişkilerde suistimallere neden olabilir. Gerek iş ortaklıklarında gerek hayat ortaklıklarında sorunlar görülebilir. Evlilik ve ilişkilerin sorgulandığı zamanlar olabilir. Dolunay ve yeniay zamanlarında iş birlikleri, ortaklıklar, anlaşmalar, müzakereler vurgulanır. Yargı, hukuk öne çıkabilir. Yargı organlarında değişiklikler, politika, devlet görevleri, diplomatlar arabuluculuk işlerinde önemli sistem değişiklikleri görülebilir. Hakimlerin bu dönem verecekleri kararlarda adaleti ve eşitliği elden bırakmamaları çok önemli çünkü Sadullah El- an- Karavi’ye göre bu tutulma derecesinde yanlış kararlar alınabilir.

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Tutulma Zamanı: Ankara'nın Haritasında 5. Evdeki Önemli Değişimler

Ankara’ya göre çıkarılmış olan haritada Tutulma 5. Evde oluyor. 5. ev spor camiası, borsa, spekülatif alanlar aynı zamanda gençler çocuklar, sanat camiası, tiyatro, sanat, AVM’ler, eğitimle ilgili konular, aşk ilişkileri, skandalları ve elçileri temsil ettiği için bu konular tutulma zamanı ve sonrası önem kazanıyor. Önümüzdeki dönem spor kulüplerinde, hakemlerde veya federasyonda için önemli kararlar alınabilir. Meclisten bu alanlara yönelik önemli kararlar gelebilir. 9, 17 Nisan, 5, 8 Mayıs, 19-20 Haziran- 14-20 Eylül- 06 Kasım tarihlerinde tutulma diğer gezegenler tarafından tetiklenecek. Bu saydığımı konular bu tarihlerde öne çıkabilir. Bir de 5. Ev kalp bölgesiyle bağlantılı olduğu için kalp rahatsızlıkları artabilir. Bazı bakanların ve milletvekillerinin kalp ve dolaşım sisteminde sorunlar yaşadığını görebiliriz. Haritada Mars’ın tepe noktasına yerleşmesinden dolayı denizlerde mücadelelere, savaşlara ve tüm dünya genelinde gözlerin üzerimize çevrilmesine açık olabiliriz. Sanatsal ve estetik yapılar, estetik cerrahi ilgili yeni yöntemler öne çıkabilir. Politik gerginlikler, askeri operasyonlar, su baskınları, doğal afetler, denizlerde mücadeleler bu tutulmanın ana konularından olacak.

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Güvenliğe dikkat!

Türkiye haritasına tutulmayı oturttuğumuzda Mars derecesiyle kavuşum halinde olduğunu görüyoruz. Sınırlarımız, topraklarımız ve güvenliğimizle ilgili konularda dikkatli olmakta fayda olabilir. Kızgınlık, agresyon, hırsla hareket etme, iç meselelerde savaşma, mücadele etme etkileri görülebilir. Yine doğal afetler, hava muhalefetleri, muhalefet alanında veya muhalefetle yaşanacak gerginlikler öne çıkabilir. Bu tutulma savaş atmosferini, anlaşmazlıkları, müzakerelerde sorunların çıkmasını öne çıkaracağı için Nisan ayında, 17 Mayıs civarı ve temmuz ve ağustos aylarında dikkatli olmalıyız. Bir de yukarıda tutulmanın tetiklendiği tarihleri yazdım o tarihlerde hızlı olaylar beklenebilir.

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

28-29 Mart keyifli günler!

Seçime de iki tutulma arasında giriyoruz. İki tutulma arası büyük işlere kalkışılmaz ya da önemli kararlar verilmez çünkü o tutulmaların etkisinden kaynaklı olarak büyük olaylar yaşanabilir ya da bu olaylar değişkenlik gösterebilir. Bu tutulma zaten Türkiye’mizin Mars’ının üzerinde gerçekleşiyor, Mars etkisinin ne kadar önemli olduğunu son birkaç aydır deneyimliyoruz. Taşkınlıklar, cinayetler, deprem, ateşli hastalıklar, toleranssızlık ve kazalar iyice artmış durumda. Umarım şimdiye kadar yaşadığımız bu etkiler daha da artmaz. 28 ve 29 Mart Perşembe ve cuma günleri gayet keyifli günler. Bu günler hayata bakış açımız daha sağlam ve esnek olacak. Her tür cilt bakım, kişisel bakım, kendimiz için bir şeyler yapmak, alışveriş yapmak anlamında keyifli günler.

Ay Tutulması ve Burç Yorumları: İlişkilerde Gelgitler ve Güvenlik Endişeleri

Altın ve dövizde hareketlilik olabilir

Bu aralar bol su içmeye dikkat edelim, böbrekler, bel bölgemiz, kalçamız, baş ağrıları, şeker intoleransı, hormonsal dengesizlikler bu tutulma zamanı bizleri zorlayabilir. Yine aciliyeti yoksa bu ameliyatlardan uzak duralım. Salı ve çarşamba günleri günü toplumsal konularda önemli olaylar devreye girebilir. Para piyasalarında hızlı olaylar ve haberlerle de karşılaşabiliriz. Mesela altın ve dövizde hızlı hareketlilikler oluşabilir."

25 Mar 2024 - 09:28 - Güncel --- Okunma

Mahreç  Mukaddes Yelin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hamle Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hamle Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Hamle Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Hamle Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.