Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Ünlü Astrolog Hande Kazanova, bu hafta gökyüzünün hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerini değerlendirdi. Bu hafta bizi neler bekliyor? İşte Hande Kazanova'nın astrolojide bu hafta için yorumları...

Mukaddes Yelin
Mukaddes Yelin Tüm Haberleri
Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı
Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Ünlü Astrolog Hande Kazanova, bu hafta gökyüzünün hareketlerinin burçlar üzerindeki etkilerini değerlendirdi. Bu hafta bizi neler bekliyor? İşte Hande Kazanova'nın astrolojide bu hafta için yorumları...

Astrolog Hande Kazanova'nın yorumlarına göre, bu hafta gökyüzünün burçlar üzerindeki etkileri oldukça dikkat çekici. 18 Mart haftasına Ay'ın Yengeç burcunda giriş yapmasıyla birlikte, evimiz, ailemiz, milli değerler ve iç meseleler ön planda olacak. Türkiye için de önemli meselelerin gündeme gelebileceği bir hafta bizleri bekliyor. İşte detaylar...

Hande Kazanova, bu haftayı şu şekilde değerlendirdi:

" 18 Mart haftasına Ay Yengeç burcundayken giriş yapıyoruz. Evimiz, ailemiz, yuvamız, milli değerler ve iç meselelerimiz, kendimizi güvene alma ihtiyacı yüksek olacak.

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Ay'ın Yengeç Burcuna Girişi

Türkiye haritasında yükselene denk geldiği için Ay Yengeç burcu yine Türkiye’mizi ilgilendirecek halkı ilgilendirecek önemli meselelerin devrede olduğu bir hafta bizleri bekliyor. 19 Mart haftasında Merkür’ün Kuzey Ay düğümleri ile olumlu bir açısı, kavuşumu var. Ticari faaliyetler hızlı akabilir. Önemli haberler devreye girebilir bu haberlerden kaynaklı olarak hızlı hareketlilikler söz konusu olabilir.

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Merkür'ün Kuzey Ay Düğümleri İle Açısı

20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçer geçmez yeni bir yılı başlatıyor. Normal takvime göre 1 Ocak’ta yeni yıla giriyoruz ama astrolojik takvime göre güneşin 0 derece Koç burcuna geçtiği zaman yeni bir dönemi müjdeler. Ekinoks zamanları bizler için önemli zamanlardır. 20 Mart’ta Güneş 0 derece Koç burcuna geçecek saat sabah 06:06 itibariyle. Bununla ilgili çıkarılmış haritada Balık burcunun yükseldiğini görüyoruz ve Türkiye’nin Güney Ay düğümü derecesiyle aynı yükselen derecesinin olduğunu görüyoruz. Birinci evde çok büyük bir gezegen yoğunlaşması var. Halkın kendisi, sağlığı, atması gereken önemli adımlar, burada verilmesi gereken önemli kararların önemli olacağını söyleyebiliriz. Venüs’ün ve Satürn’ün birinci evde yerleşiyor olması finansal astrolojide pahalılığın göstergesi. Yüksek fiyatların hala devam edeceği biraz da ekonomik yönden daralmalara doğru gideceğimiz de bir süreç içerisinde olacağız. Eylül ayına kadar bu etkiler devam edecek. Merkür’ün Chiron’la kavuşumu şifalanmamız gereken bazı konuları karşımıza getirecek. Konuştuklarımıza, yaptıklarımıza dikkat etmemiz gereken bir dönem. Bir problem yaşadıysak bu problemleri yeniden ele alma, başkalarına yardım ederek çözüm üreterek şifalanma enerjisini devreye sokacağımız bir dönem olacak. Merkür Chiron kavuşumları piyasalarda da önemli düzeltmelerin devrede olacağının göstergesidir. 21 Mart’ta Güneş’in Plüton’la olumlu açısı var. Güçlü insanlardan, devlet yöneticilerinden, patronlarımızdan, otorite figürlerinden destek göreceğimiz bir dönemi temsil ediyor. Güneş Plüton kavuşumları güç kazanmayla bağlantılıdır, güçlü olacağımız bir sürece giriyoruz.

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Venüs ve Satürn'ün Birinci Evde Yerleşmesi

Cuma günü ayın 22’sinde Venüs’ün Satürn’le bir kavuşumu olacak. Bu da piyasalarda bir daralma etkisinin devreye gireceğini gösteriyor. Para sıkılaştırma politikaları bu süreçte artabilir. Bu alanda biraz daha kemerleri sıkarak ilerlemek durumunda kalabiliriz. Özellikle bu dönem fazla harcadıysak biraz daha ekonomik olmak önem kazanabilir. Venüs Satürn kavuşumları para piyasalarında önemli sıkışmaları da devreye sokabilir.

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Mars'ın Balık Burcuna Geçişi

Cumartesi günü enerji alanımız Mars Kova burcundan çıkarak Balık burcuna geçiş yapacak. Toplumsal konu ve olaylarla çok ilgiliydik. Her tür azınlık hakları, özgürlükler ya da bununla ilgili konular, dünyada Türkiye’de olup bitenlerle ilgili konularda önemli gelişmeler vardı ve biz de enerjimizi bu konulara harcadık, teknolojik, bilimsel ilerlemeler de çok aktifti.

23 Mart itibariyle Mars Balık burcuna geçecek. Su elementinde bir burca geçecek ve burada doğru çalışmayacak. Diğer taraftan mücadelemizi daha fazla Balık burcu konularına yönlendireceğiz. Denizler, sularla ilgili konular, hastane, hapishane, barınaklar aynı zamanda affedicilik, sevgi, merhamet gibi konularda daha aktif olmak, mücadelemizi ortaya koymak isteyeceğiz. İlaçlar, uyuşturucu ya da insan üzerine bağımlılık yapan maddeler konusunda hareketliliğin olacağı bu alanda da önemli gelişmelerin karşımıza geleceği de bir süreç olabilir. Mars Balık burcundayken ilhamımız çok kuvvetli olur ama diğer taraftan pasif agresif davranışlar sergileme potansiyelimiz de yüksektir. Mağduriyet etkisi genelde Mars Balıkta sıklıkla görülür. Enerjimizi istediğimiz gibi ortaya koyamamaktan kaynaklı olarak kafamızda soru işaretleri de oluşabilir. Balık burcunun konularında mücadelemizin, tepkilerimizin de yüksek olacağı bir süreç olacaktır.

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Venüs'ün Jüpiter İle Olumlu Açısı

24 Mart Pazar günü Venüs’ün Jüpiter’le olumlu bir açısı var. Bu ilişkiler ve parasal konularda bir genişlemenin olacağı anlamına geliyor. İlişkilerimizde biraz daha rahat hareket etmeye meyilli olacağız ve Venüs’ün Jüpiter’le bu olumlu açısı ve Venüs’ün Jüpiter’le birbirini ağırlıyor olması da ilişkilerin değerleneceği, sevgimizi göstermek isteyeceğimiz bu alanlarda şans ve fırsatların karşımıza geleceği bir dönemi de temsil edecek. Değerlenen bazı ürünlerin karşımıza gelmesi etkisi de devreye girebilir. Venüs’ün Jüpiter’le bu olumlu açısı piyasalarda bir toparlanma etkisi aynı zamanda enflasyonla mücadelenin sonuçlarını da karşımıza getirebilir. Çünkü Venüs Jüpiter kareleri ve karşıtlıklarında genelde enflasyonu artırıcı etkiler devrede olurken Venüs’ün Jüpiter’le arasındaki olumlu açısı bu noktada toparlayıcı etkileri devreye sokacak.

Ünlü Astrolog Bu Haftanın Önemli Gelişmelerini Açıkladı

Doğal Afetlere ve Para Piyasalarına Dikkat!

24 Mart ve 26 Mart önemli. Heliosentrik haritalarda hızlı gelişmeler altında olacağız. Doğal afetler ve para piyasaları açısından dikkatli olunması gereken iki tarih 24 ve 26 Mart tarihleri. 24’ü Pazar’a denk geliyor ama onun etkileri Cuma ya da Pazartesi gününe yansıyabilir."

18 Mar 2024 - 09:17 - Güncel --- Okunma

Mahreç  Mukaddes Yelin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hamle Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hamle Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Hamle Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Hamle Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.