MANAV ÜRÜNLERİ VE TÜP GAZ ALIM İHALESİ

MENTEŞE BELEDİYESİ İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI AŞEVİ VE DİĞER HİZMET BİRİMLERİNE 2024 YILI İÇERİSİNDE MANAV ÜRÜNLERİ VE TÜPGAZ ALIMI MENTE...

MENTEŞE BELEDİYESİ İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI AŞEVİ VE DİĞER HİZMET BİRİMLERİNE 2024 YILI İÇERİSİNDE MANAV ÜRÜNLERİ VE TÜPGAZ ALIMI
MENTEŞE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Menteşe Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne bağlı aşevi ve diğer hizmet birimlerine 2024 yılı içerisinde manav ürünleri ve tüpgaz alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/319304

 

1-İdarenin
a) Adı:MENTEŞE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:ORHANİYE MAHALLESİ, 8 NOLU SOKAK, NO:2 48000 MENTEŞE/MUĞLA
c) Telefon ve faks numarası:2522144880 - 2522124815
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Menteşe Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne bağlı aşevi ve diğer hizmet birimlerine 2024 yılı içerisinde manav ürünleri ve tüpgaz alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı:2 kısım ve 32 kalemden oluşan manav ürünleri, tüpgaz alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Ali Fuat Özge Spor Tesisi: Muslihittin Mahallesi Rıfat Ayaydın Caddesi No: 23 Aşevi: Orhaniye Mahallesi Pazaryeri Sok. No: 106/10 Atapark: Emirbeyazıt Mahallesi Recai Güreli Caddesi No: 2/1 Belediye Parkı: Müştakbey Mahallesi, Belediye Sokak No: 4 Hafız Mehmet Gürün Kültür Evi: Düğerek Mahallesi Hafız Gürün Sok. Kapı No:27 Kerimoğlu Türküsü Evi: Yerkesik Mahallesi Hürriyet Sokak No:76 Kızıldağ Mesire Alanı: Kiramettin Mahallesi, Kızıldağ Yolu No: 2 Kötekli Kahvehane: Kötekli Mahallesi Sıtkı Koçman Caddesi No: 82/B Kültür Evi: Şeyh Mah. İsmet Çatak Caddesi No:30/1 Maşat: Yeşilyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:26 Maşat Mevki Zahire Pazarı: Balıbey Mahallesi, Kusular Sokak No: 6/105
ç) Süresi/teslim tarihi:Yüklenici firma sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen sipariş edilen malzemeleri, sözleşme tasarısının 10.1.1 maddesinde belirtilen adreslere, siparişin verildiği aynı gün içerisinde, peyder pey teslimat makbuzu ile teslim edecektir
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı gün işe başlanacaktır

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:25.03.2024 - 10:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Menteşe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale Odası (Orhaniye Mah. 8 Nolu Sokak No:2 Menteşe/MUĞLA)

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

Tüpgaz kısmı için;İstekliye ait Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilmiş   LPG Dağıtıcı Lisansı  veya dağıtıcı lisans sahibinin bayisi ise, bayilik yazısı ve bayilik sözleşmesi istekli tarafından idaremiz ile sözleşme imzalama aşamasında sunulacaktır.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02000413

14 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hamle Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hamle Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Hamle Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Hamle Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.