Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Ünlü Astrolog Hande Kazanova 2024'ün yoğun ve etkileyici haftasının başladığına dikkat çekerek bu haftayı yorumladı. Hande Kazanova'nın bu haftaki yorumuna gelin birlikte göz atalım!

Mukaddes Yelin
Mukaddes Yelin Tüm Haberleri

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Ünlü Astrolog Hande Kazanova 2024'ün yoğun ve etkileyici haftasının başladığına dikkat çekerek bu haftayı yorumladı. Hande Kazanova'nın bu haftaki yorumuna gelin birlikte göz atalım!

Dünya merkezli haritaların işaret ettiği yoğun gezegen etkileşimleriyle dolu bir haftaya adım atıyoruz. Baharın gelişiyle birlikte, astrolojik gökyüzümüzdeki önemli kavuşumlar, dikkatleri üzerine çekiyor. Gökyüzündeki bu muhteşem dans, toplumumuzu ve bireylerimizi derin dönüşümlere sürükleyecek gibi görünüyor.

Hande Kazanova, bu haftayı şu şekilde yorumladı:

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Önemli gezegen kavuşumları

"Dünya merkezli haritalara baktığımızda çok fazla gezegen etkileşimleri yok ama 2024’ü diğer yıllardan ayıran en önemli özelliklerden birisi, baharın ön planda olduğu dönemlerde önemli gezegen kavuşumlarının devrede olması. Önemli olaylar var ve bu önemli olayları toplum olarak nasıl karşıladığımız da önemli olacak. Güneş merkezli haritalar da insan hayatı üzerinde çok ciddi anlamda etkili oluyor. Güneş haritalarımızda sağlığımızı, benliğimizi, kişiliğimizi temsil ettiği için üzerimizde etkisi çok büyük. Güneş merkezli haritalarda çok önemli gezegen kavuşumlarının 11 ve 13 Mart civarı devreye girdiğini görüyoruz. 2024 yılında Jüpiter ve Uranüs kavuşumu 21 Nisan’da dünya merkezli haritalarda devrede olacak ama Güneş merkezli haritalarda bu kavuşumu 11-13 Mart civarında yaşayacağız.

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Bu hafta kripto ve altın önem kazanacak

13 Mart’ta Jüpiter ve Uranüs kavuşumu devrede. Aynı zamanda 14 Şubat’ta yer merkezli haritalarda Mars ve Plüton kavuşumu vardı. Bir kez daha 11 Mart’ta Güneş merkezli haritalarda Mars ve Plüton kavuşumunun yaşayacağız. 14 Şubat civarı Mars ve Plüton kavuşumlarında önemli yeryüzü hareketlilikleri, volkanik hareketlenmeler, toprak kaymaları, depremler, bunları beklediğimizi, toplumsal konularda önemli dönüşümleri hayatımıza alma potansiyelimiz olduğunu, şiddet merkezli bazı konuların da gündeme geleceğini, herkesin biraz daha dikkatli adımlar atması gerektiğini söylemiştik. Savaşvari etkilerin de devrede olacağını söylemiştik. Şimdi bu etkiler Güneş merkezli haritalarda devreye giriyor. 15 Şubat’ta Erzincan’ın İliç merkezinde altın madeninde bir toprak kayması oldu, umuyoruz böyle felaketler bir daha yaşanmaz. 14 Şubat sonrası kripto paralara gözümüzü çevirdik ve şubat sonu itibariyle çok hızlı hareketlilikler gördük. Çünkü Kripto paraların haritalarında da Mars Plüton kavuşumları aktiftir. Venüs Mars kavuşumları Plüton kavuşumları savaşvari olayları da karşımıza getirebilir. Bu hafta da kripto paraların, altının önem kazanacağı haftalardan bir tanesi olacak. Jüpiter Uranüs kavuşumları ile bu konuların daha aktif olduğunu görme potansiyelimiz de var. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Mars Plüton kavuşumları kavga, şiddet, terör, gerilla hareketleri, şiddeti ya da enerjiyi doğru kullanamama ile de bağlantılı. Kova burcunda olması teknolojik konularda güç savaşlarını ortaya çıkarıyor. Şu sıralarda da dünya gündeminde teknoloji odaklı davalar, hukuki süreçler var.

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Bu hafta hareketli olacak

Haftaya Ay Koç burcundayken giriş yapıyoruz. Oldukça hareketli ve hızlı haftalardan bir tanesi. Sabırsızlık acelecilik etkisinin devrede olacağını söyleyebiliriz. Ay, Koç burcundayken girişimcilik yönümüz aktiftir, kimseyi düşünmeden hareket ederiz. Girişimcilik üzerine bir işimiz, bir işletmeyi çalıştırıyorsak, bu hafta hareketli. Kafamızda planlar varsa bu hafta kimseyi dinlemeden bu planlara atlayabiliriz. Merkür Plüton arasındaki olumlu açı pazartesi günü başka insanları fikirlerimiz ve düşüncelerimiz konusunda ikna etmekte zorlanmayacağımızı gösteriyor. Birileriyle görüşeceksek, fikirlerimizi aktaracaksak pazartesi gününden faydalanabiliriz.

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Dünya genelinde önemli olaylar olacak

Salı günü Venüs’ün Marsa Plüton’la Güneş merkezli haritalarda kavuşumu var. 11-12-13 Mart’ta dünya genelinde önemli olaylar bekleyebiliriz. Salı günü ilişkiler gezegeni Venüs, yüceldiği burç olan Balık burcuna geçecek. Affedicilik, merhamet, evrensel sevgi, şifalanma, güzelleşme, başkalarının yarasını kendi yüreğimizde duyma, romantizm etkisinin önem kazanacağı bir döngüye merhaba diyoruz. Balık ve yükselen Balıkların kendilerine bakacakları da bir süreç başlıyor. Pazar günü 17’sinde, Güneşin Neptünle bir kavuşumu var. Güneş Neptün kavuşumları petrolle bağlantılı olabiliyor. Bu haftayla beraber gözümüzü petrole de çevirme potansiyelimiz var. Petrolde hızlı artışlar bekleyebiliriz. Gümüşle ilgili konular da hareketlenebilir.

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

Borsa yatırımlarına dikkat!

Bu hafta bir Yeni ay haftası olduğu için başlatmak istediğimiz bazı konular var. Yeni ay, yeni başlangıçlar yeni tohumlar ekme zamanıdır. Fakat bu Yeni ay Mars ve Uranüs dik açısıyla da devreye giriyor. Dünya genelinde borsalarda satışların gelme potansiyeli yüksek. O yüzden borsada yatırım yapıyorsanız bu konuda da dikkatli olun. Bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatalım. Bu hafta dünyada önemli hareketliliklerin, doğal afetlerin, sularla ilgili sıkıntı ve problemlerin aynı zamanda okyanus kaynaklı depremlerin, denizden gelecek bazı sıkıntıların devrede olacağını da ekleyebiliriz.

Astrolojiye Göre: 2024'ün Yoğun ve Etkileyici Haftası Başlıyor

17 Mart'ta dikkatli olmakta fayda var!

Jüpiter Uranüs kavuşumları, teknolojik, bilimsel yenilikler ve gelişmelerle bağlantılı. Zaten hızlı bir zaman dilimindeyiz. Altın madeninde özellikle siyanürle bağlantılı konu ve olaylar önem kazanabilir. Çünkü 17’sinde Güneş Neptün kavuşumu var. Burada zehirlenme etkisinin devreye girmesi, bol yağışın gelmesiyle sulara siyanürün karışması gibi etkiler olabilir. Yağışlar, sel felaketlerine de açık olacağımız bir süreç olacak. 17 Mart civarında dikkatli olmakta fayda olabilir. Yine 17 Mart civarı bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmayı ihmal etmeyin çünkü bağışıklığımız düşük çalışabilir. Kolay aldanabiliriz, yanılabiliriz."

11 Mar 2024 - 09:16 - Güncel --- Okunma

Mahreç  Mukaddes Yelin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hamle Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hamle Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Hamle Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Hamle Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.