TEKSTİL ATIKLARI TOPLANMASI İHALESİ

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR Madde 1-   İhale konusu olan işin niteliği, yeri ve miktarı; 1.1.İlçemiz sınırları içerisinde muhtelif nokt...

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
DUYURULUR


Madde 1-   İhale konusu olan işin niteliği, yeri ve miktarı;
1.1.İlçemiz sınırları içerisinde muhtelif noktalara konulacak olan aşağıda 4.madde de  tahmini muhammen kira bedeli, geçici teminatı ve kira süresi belirtilen giysi ve tekstil atıkları yerleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45. Madde hükümleri çerçevesinde açık teklif usulü ile kiralanacaktır.
Madde 2- Şartname ve eklerinin nereden ve hangi şartlarda alınacağı;
2.1.İhale dokümanı; İçmeler Mahallesi Atatürk Caddesi No:18 adresinde hizmet binasında bulunan Marmaris Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale Odasından bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, İdarece onaylı ihale dokümanını satın alması zorunludur.
2.2.İhaleye katılacak olanlar şartname ve eklerini; İçmeler Mahallesi Atatürk Caddesi No:18 adresinde hizmet binasında bulunan Marmaris Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ihale odasından 300,00₺ (ÜçyüzTL) karşılığında alacaklardır.
2.3.İhale doküman ücretinin yatırılacağı yer: Kemeraltı Mahallesi 95 Sokak No:1 Kültürevi / MARMARİS adresinde bulunan vezne, İçmeler Mahallesi Atatürk Caddesi No:18 adresinde hizmet binasında bulunan vezne veya belediyemize ait aşağıda belirtilen banka iban numarasına hesap alıcı ismi Marmaris Belediye Başkanlığı olarak ihale doküman ücreti veya geçici teminat yatırabilecektir.
-Marmaris Ziraat Bankası Şubesi TR11-0001-0002-0429-6982-7550-01
Madde 3- İhalenin nerede hangi usulle yapılacağı;
3.1.İçmeler Mahallesi Atatürk Caddesi No:18 adresinde hizmet binasında bulunan Marmaris Belediyesi Toplantı Salonunda Marmaris Belediye Encümenince 8.9.1983 tarihli ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Madde hükümleri çerçevesinde açık teklif usulü ile yapılacaktır.
Madde 4- İhale tarih ve saati, tahmini (muhammen) bedel, geçici teminat miktarları

Sıra
No

Kiralananın Cinsi
Yıllık Tahmini (Muhammen) Kira Bedeli
Geçici Teminat

Kira Süresi

İhale Tarih ve Saati

1
Giysi ve tekstil atıklarının toplanması ve taşınması hizmet alımı400.000,00 TL36.000,00 TL
3 YIL

20.03.2024
14.00

Madde 5-İsteklilerden istenecek olan belgeler;

Gerçek kişiler;
(Nüfus cüzdanı hariç istenen tüm belgelerin aslı veya noter onaylı olması zorunludur.)
1-Nüfus cüzdanı fotokopisi
2- İmza beyannamesi (Noterden alınacaktır.)
3-İkametgâh Belgesi (Nüfus Müdürlükleri, muhtarlıklar, ikametin Marmaris olması durumunda idaremiz adres kayıt birimi ve e-devlet üzerinden alınabilir.)
Tüzel kişiler ise;  (İstenen tüm belgelerin aslı veya noter onaylı olması zorunludur.)
 1-Ticaret sicil gazetesi [Tüzel kişiliğin sermaye ve ortaklık durumunu gösterir ticaret sicil gazetesi ve en son yayımlanan ticaret sicil gazetesi] (Ticaret Sicil Müdürlüklerinden alınacaktır.)
2-İmza sirküleri/İmza beyannamesi  (Noterden alınacaktır.)
3-Ticaret sicil tasdiknamesi belgesi (Kayıtlı olduğu ilgili odadan ilanın çıkarıldığı yıl içerisinde alınmış olmalıdır.)
4- Oda Faaliyet Belgesi [İlanın çıkarıldığı yıl içerisinde alınmış olmalıdır.]
Ortak Belgeler (Gerçek ve Tüzel Kişiler için zorunludur.):
(İstenen tüm belgelerin aslı veya noter onaylı olması zorunludur.)
1-Adli Sicil Kaydı [Tüzel kişiler, Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca; anonim şirket ise yönetim kurulu üyelerinin, limited şirket ise şirket müdürünün, yoksa ortaklarının tamamının, kolektif şirket ise ortaklarının tamamının, komandit şirkette komandite ortaklarının hepsinin, komanditer ortaklardan kendilerine şirketi temsil yetkisi verilmiş olan ortakların, kooperatiflerde yönetim kurulu üyelerinin, derneklerde yönetim kurulu üyeleri sabıka belgesi) [Son 1 ay (30 Gün) içerisinde almış olmalıdır.]  (Adliyeden ya da e-devlet üzerinden alınacaktır.)
2-Geçici teminat [Bankadan alınmış teminat mektubu ya da Marmaris Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne yada bankaya nakit yatırıldığına dair makbuz]
3-Belediyemize son ödeme tarihi geçmiş borcu olmadığına dair onaylı belge [İlan tarihinden sonra alınmış olması gerekmekte olup; idaremiz tarafından standart form verilecektir.]
 4-Tebligat için adres beyanı [İdaremiz tarafından standart form verilecektir.]
5-Vekil var ise vekâletname/vekilin imza beyannamesi ve sabıka kaydı [Sabıka kaydı son 1 ay (30 Gün) içerisinde almış olmalıdır.]
6-Vergi borcu olmadığına dair belge[Son 1 ay (30 Gün) içerisinde almış olmalıdır.] (Vergi dairesinden alınacaktır.)
7- Sigorta borcu olmadığına dair belge[Son 1 ay (30 Gün) içerisinde almış olmalıdır.] (SGK Merkezi veya Müdürlüklerinden alınacaktır.)
8- Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Tehlikesiz Atıkları Toplama ve Ayırma konusunda alınmış Çevre İzin ve Lisans Belgesi

Madde 6-  İstenen belgelerin hangi tarih ve saate kadar nereye verileceği
İhaleye katılacak olanlar belgelerini İçmeler Mahallesi Atatürk Caddesi No:18 Destek Hizmetleri Müdürlüğü ihale odasına ihale tarihinden önceki gün 19.03.2024 tarih ve saat: 17.30’ ye kadar teslim edilecektir. Belirtilen tarih ve saatten sonra belge teslim alınmayacaktır.
Madde 7-2886 Devlet İhale Kanunu 29. maddesi gereği ihale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
 İlan olunur.                           

#ilangovtr

Basın No ILN01998770

11 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Hamle Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Hamle Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Hamle Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Hamle Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.