Ege komedisi "MandırANA" filmi 15 Eylül'de çekimlerine başlıyor.

Ege komedisi "MandırANA" filmi 15 Eylül'de çekimlerine başlıyor.
Eklenme : 4.09.2020 15:27:00
Görüntülenme: 3857

Zayka Yapım- Zafer Kaya ve 3 Adam Medya Selahattin İnce'nin yapımcılığını üstlendiği Ege komedisi "MandırANA" filmi 15 Eylül'de çekimlerine başlıyor. Çekimler öncesi MardınANA filminde oynayacak sanatçılar Süpüroğlu Restaurant'ta yapılan basın toplantısına katıldılar.

Gülnihal Demir, Sinan Bengier, Volkan Baş, Mustafa Şen, Nihat Kapiz, Merve Uçar Cangöz, Yiğit Dören, Osman Bayar, Bekir Annıak, Ömer Naci Boz ve Görkem Naganlu'nun oynayacağı film hakkında basın toplantısında konuşan Senaryo yazarı ve yapımcılarından Zafer Kaya," Bu senaryonun büyük kısmı Ege insanın gerçek hikâyesinden ve epizotlarından oluşuyor. Bu senaryoyu yazarken çok büyük keyif aldım. 3 Adam Medya iş birliğimizle yapılacak bu filme ciddi bir emek ve finansman sağlandık. Harika bir kadro ile projemizi 15 Eylül'de çekmeye başlıyoruz. Hikâyenin nerdeyse tamamını Muğla'da çekeceğiz" diye konuştu.

Filmin Yönetmeni İlhan İnce ise," Senaryo çok sağlam bir ege komedisini oluşturmakta. Çıkacak olan hikâye en güzel şekilde sinema izleyicisi ile buluşacak ve seyircinin sinema salonundan çıkarken keşke devamı gelse diyeceğini düşünüyorum" dedi.
Filmin başrol oyuncusu olan, filmin ismini taşıyan karakter olan "Mandırana" Gülnihal Demir ise," Filmimiz şimdiye kadar ege komedileri arasında en iddialı sinema filmi olacak" dedi.

Filmin oyucularından Mustafa Şen, canlandırdığı karakter hakkında," Murtaza karakterini canlandırıyorum. Her şeyden önce senaryodaki bütünlüğe karşı ve hikâyeye karşı sorumluluklarım var, işlerin iyi gitmesini istiyorum. Öyle keyifli, eğlenceli ve inanın ilk okuduğumda büyük heyecan duyduğum bir senaryo oldu." diye konuştu.

Oyuncu Volkan Baş da kendisinin Egeli ve Muğla'lı olduğunu söyleyerek," Çok fazlası ile dizi ve sinema adına ege karakteri oynadım, ege şivesi seslendirdim ama bu senaryodaki Yüksel karakteri gibi hem ciddi hem de oyunculuğun zirve noktası ile ilk defa bütünleşeceğim" dedi.
Filmin konusu

Tüm doğallığı ve sakinliğiyle kendi halinde bir yaşam sürdüren köylülerin ve MandırANA'nın huzuru, besicilik konusunda farklı fikirleri olan Murtaza adında bir girişimcinin köye gelmesiyle kaçıyor. Köylü ile Murtaza'nın güldürü öğeleriyle yüklü mücadelesi etkili ve eğlenceli sahnelerle karşımıza çıkıyor. Söz konusu Ege Komedisi ise gerisi teferruattır.YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft