Deva Partisi'nden Hamle'ye ziyaret

Deva Partisi'nden Hamle'ye ziyaret
Eklenme : 18.9.2020 12:47:00
Görüntülenme: 1988

Deva Partisi İl Başkanı Tolga Keskin ve ilçelerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Durna,  Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu'nu ziyarette bulundu.

Ali Babacan'ın Genel Başkanı olduğu ve yaklaşık 5 ay önce kurulan Deva Partisi'nin Muğla Kurucu İl Başkanı Tolga Keskin, "Basınla her zaman çalışacağımız için düzgün ve doğru bir ilişki kurmak istiyoruz." dedi.

Ziyarette konuşan Keskin,  "Deva Partisi il başkanı olarak 1,5 ay önce Muğla İl Başkanı olarak atandım. Artık yavaş yavaş kuruluşumuza odaklandık. 3 ilçemizin kuruluşunu yaptık. Muğla olarak bir an önce ilçelerimizi kuracağız. Muğla'nın köklü ve saygın Hamle Gazetesi'ne ziyaret gerçekleştirelim istedik. Basınla her zaman çalışacağımız için düzgün ve doğru bir ilişki kurmak istiyoruz. Bu bağlamda hem tanıyalım hem de kendimizi tanıtalım diyerek ziyarette bulunduk. Önümüzdeki süreç içerisinde zaten sürekli beraber olacağız. İnşallah kendimizi doğru ifade edebiliriz. Kendimizi doğru ifade edersek basında bizi doğru yansıtır. Basınsız hiçbir şey olmuyor. Bizim amacımız doğru bir ilişki kurup kendimizi doğru ifade etmek" dedi.

Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, "Öncelikle ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Türk siyasetinde yeni bir soluksunuz yeni bir nefessiniz dilerim ki hedeflediğiniz amaçladığınız yerlere ulaşırsınız. Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Bu zor dönemde tek yumruk olmak durumundayız. İnşallah ülkemiz için herkes için güzel günler gelir diye düşünüyorum" diye konuştu. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft