Denizde bulduğu çantadan çıkanlar şaşırttı

Denizde bulduğu çantadan çıkanlar şaşırttı
Eklenme : 17.10.2020 12:42:00
Görüntülenme: 2763

Muğla'da yaşayan Tarık Tunç, Ekincik koyunda denizde 460 lira, kredi kartları, kimlik ve yüzük bulunan çantayı İstanbul'da ki sahibine ulaştırdı.

Ekincik Koyu'nda dalış yapan Tarık Tunç, metrelerce derinlikte bir çantanın bulunduğunu fark etti. Çantanın bulunduğu bölgeye giden ve su altında çantayı açan Tunç gözlük, parfüm gibi kişisel eşyalarla kredi kartı ve paraların olduğunu fark edince su yüzeyine çıktı. Çantanın içerisinden kredi kartı çıkmasıyla sahibini sosyal medyadan bulup durumu haber verdi. Çantanın içinde bulduğu 460 lira yüzük, kimlikler ve diğer eşyaları sahibine kargoyla ulaşırdı.

Kendisini şanslı altın avcısı olarak tanıtan Tarık Tunç, "Çantanın sahibini sosyal medya aracılığı ile buldum. Çantanın sahibi bu bölgeye kızı ve damadı ile tatile gelmiş, bu seyahat sırasında kayıp etmiş. Çantayı denizde kaybettiğini bile bilmiyor ben söyledikten sonra gezi teknesinden düşürdüğünün farkına vardı. Çantayı kargo ile kendisine ulaştıracağım. Birisinin kaybettiği bir şeyi bulup kendisine ulaştırmak çok güzel bir duygu olduğunu düşünüyorum. Çantanın içinden 460 TL para, kredi kartları, kimlikleri ve yüzük çıktı çıktı" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft