Dalaman ve Bodrum'da gerçekleşen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Dalaman ve Bodrum'da gerçekleşen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.
Eklenme : 19.06.2020 12:33:00
Görüntülenme: 1042

Muğla Emniyet Müdürlüğü Dalaman ve Bodrum NSM Grup Amirliği ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyon kapsamında 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Muğla Emniyet Müdürlüğü Dalaman ve Bodrum NSM Grup Amirliği ekipleri yaptıkları istihbarı çalışmalarda A.D. ve B.D. isimli şüphelilerin uyuşturucu madde satışı yaptığı bilgisine ulaştı. İstihbarı çalışmaların tamamlanmasının ardından Dalaman ve Bodrum'da eşzamanlı olarak 5 noktaya operasyon düzenlendi. Operasyonda şüpheliler A.D. ve B.D. yakalanarak gözaltına alındı. Operasyon kapsamında 38 kök 2 - 5 metre uzunluğunda kenevir bitkisi, 235 kök yeni dikilmiş fide halinde kenevir, 5 parça halinde 1407 gram esrar, 10 gram skunk, 3 grasmtoz esrar, 3 gram metamfetamin , 1 hassas terazi, 2 adet pompalı tüfek bu tüfeklere ait 50 fişek ele geçirildi.

Operasyon kapsamında gözaltına alınan 2 şüpheli ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından hakim karşısına çıkarılmak üzere adliyeye sevk edilecek.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft