Belediye başkanı acı haberi sosyal medyadan verdi

Belediye başkanı acı haberi sosyal medyadan verdi
Eklenme : 25.08.2020 12:35:00
Görüntülenme: 11993

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, ilçede 12 Ağustos tarihinde başlayan Covid 19 nedeni ile ilk kayıplarını yaşadıklarını sosyal medyadan duyurdu.

Başkan Demir, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Kavaklıdere İlçe Merkezinde yaşayan ve hastanede Covid 19 tedavisi gören Muzaffer Çetiner'in hayatını kaybettiğini belirtti.

Belediye Başkanı Mehmet Demir'in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şu ifadelere yer verdi:

"Kavaklıdere ilçesi olarak hep birlikte almış olduğumuz önlemlerle, çok uzun bir zaman diliminde Covit 19 salgın hastalığından uzak kalmamıza rağmen 12 Ağustos tarihinde maalesef ilçemizde ilk vakanın görüldü. Vaka sayılarımız hızlı bir artış göstererek ilçe merkezimizde 11, Derebağ Mahallemizde 7, Salkım Mahallemizde 4, Çamlıyurt Mahallemizde 1 olmak üzere toplam vaka sayısı 23'e ulaştı. Üzülerek belirtmek istiyorum ki, ilçe merkezi halkımızdan Covid-19 tedavisi görmekte olan Muzaffer Çetiner hakkın rahmetine kavuştu. Böylelikle Kavaklıdere ilçesi olarak Covid 19 salgın hastalığına ilk can kaybımızı vermiş olmanın üzüntüsüne yaşıyoruz. İnanın bu salgının şakası yok. İllaki acıları yaşayarak tecrübe etmeyelim. Maske, mesafe ve hijyene lütfen biraz daha dikkat. Mevlam'dan Muzaffer Çetiner abimizin mekanının cennet olmasını temenni ederken, tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum."


YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft