Başkan Toksöz ve 50 kişi karantinada

Başkan Toksöz ve 50 kişi karantinada
Eklenme : 15.10.2020 13:32:00
Görüntülenme: 3028

Yatağan Belediyesi tarafından Salı günü gerçekleştirilen toplantıya evinde karantinada olması gerekirken buna rağmen toplantıya katılan kişinin Covid 19 testi pozitif çıktı. Bu gelişme üzerine Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz'ünde aralarında bulunduğu yaklaşık 50 kişi karantinaya altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Yatağan Belediyesi tarafından Salı günü ilçede İnönü Bulvarı'nda devam eden yol çalışmaları ile ilgili olarak bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu, esnaflar ve gazeteciler katıldı. Yaklaşık bir saat süren toplantı sorunsuz bir şekilde sona erdi.

Testi pozitif çıktı

Ancak toplantı sonrasında hiç kimsenin beklemediği bir gelişme yaşandı. Covid 19 virüsü kapan bir kişiyle temas ettiği için evde karantina altında olması gerekirken durumu herkesten gizleyen ve toplantıya katılan bir kişinin test sonuçları pozitif çıktı.

Muğla Sağlık İl Müdürlüğü'ne bağlı filasyon ekibinin testi pozitif çıkan vatandaşın belediye tarafından düzenlenen toplantıya katıldığını tespit etti. Bunun üzerine toplantıya katılan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu'nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 50 kişi tek tek aranarak yaşanılan gelişme bildirildi ve evlerine karantina altında kalmaları gerektiği açıklandı.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu, gazeteci ve esnaflarından da aralarında bulunduğu yaklaşık 50 kişi 14 gün boyunca evlerinde karantina altında kalacak.  

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft