Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Başarılı Siyasetçi Hasan Özyer Hâlâ Güzelliklerle Anılıyor

Eklenme : 16.11.2020 00:00:00
Görüntülenme: 402

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazımda Muğla siyasetine damga vuran saygın bir isimden bahsedeceğim. İş Adamı AK Parti'nin 3 dönem Muğla'da milletvekilliği yapan Hasan Özyer Bey'den bahsedeceğim.

Sevgili okurlarım, Hasan Özyer Beyi 20 sene önce tanımıştım. Yapmış olduğu milletvekilliği döneminde uzunca bir süre dostluğumuz olmuştu, hakkında birçok olumlu yazılar yazmıştım. Tabii bu yazmış olduğum olumlu yazılar Muğla seçmeninin isteklerini yerine getirip seçmenle vatandaşla iç içe olan bir milletvekiliydi AK Parti Milletvekili Hasan Özyer Bey. Ak Parti'de 3 dönem milletvekilliği yapmış olduğu dönemlerde sağ sol demeden çok sayıda vatandaşın işini yapan Sayın Özyer. Bazı belediyelere de bakanlıklar nezdinde ödenekler çıkartan ve parti ayrımı yapmayan bir milletvekiliydi Hasan Özyer Bey.

Sevgili okurlarım, benim de yakinen tanıdığım ve saygın bir isim olan Hasan Özyer Bey uzunca bir dönemdir siyasetin içinde olmadığı görülüyor. İl ve ilçelerdeki AK Partili seçmenler Hasan Özyer'i tekrar aralarında görmek istiyorlar. Tabii bir milletvekili olarak.

Sevgili okurlarım, Hasan Özyer Bey'in bu kadar sevilmesinin nedeni önceden de söylediğim gibi sağ sol demeden vatandaşların işini yapıp takdir toplayan bir milletvekiliydi. Önceden söylediğim gibi 3 dönem AK Parti'den Muğla Milletvekili olan Hasan Özyer Bey seçmenler tarafından hala aranılan örnek bir siyasetçi olarak anılmakta. Son söz olarak şunu söylemek istiyorum, Hasan Özyer Bey hakikaten doğruyu söylemek gerekirse cana yakın dost canlısı güler yüzlü bir renkli sima. Biz de o nedenle, Sayın Özyer'in adının hala güzelliklerle anılması ayrı bir mutluluk diyoruz. Özlenen bir siyasetçi olduğu için yapılacak olan Muğla AK Parti İl Kongresi'nde tarafsız olduğu da söyleniyor, bizlerin de takdirini kazanan Sayın Hasan Özyer Bey'e iş hayatında başarılar diliyorum, sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft