Avni Burak Yenice gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı

Avni Burak Yenice gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı
Eklenme : 18.06.2021 19:51:00
Görüntülenme: 4631

Sabah saatlerinde geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Osman Can Yenice'nin oğlu Avni Burak Yenice (30) gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Kadir Tamer

Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Osman Can Yenice'nin oğlu Avni Burak Yenice (30) geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, bu hafta içinde geçirdiği ameliyat nedeni ile hastaneye kontrole giden Avni Burak Yenice kontrol sırasında birden fenalaştı. Solunum sıkıntısı çeken Avni Burak Yenice'ye hastanede doktorlar tarafından müdahale edildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Avni Burak Yenice kurtarılamadı ve genç yaşında hayata gözlerini yumdu.

Muğla'da büyük üzüntü yarattı

Avni Burak Yenice'nin ani vefatı Muğla'da büyük bir üzüntü ile karşılandı. Yenice ailesini bu acılı günlerinde dostları, yakınları ve Muğla halkı yalnız bırakmadı. Acı haberi alan Yenice ailesinin yakınları ve vatandaşlar hastaneye akın ettiler.

Gözyaşları içinde toprağa verildi

30 yaşında hayatını kaybeden Avni Burak Yenice, akşam saatlerinde düzenlenen cenaze törenin ardından son yolculuğuna sevenleri tarafından uğurlandı. Avni Burak Yenice dün akşam saatlerinde cenaze töreni düzenlendi.  Törene Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Levent Ünver, siyasi parti temsilcileri, Yenice ailesinin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Avni Burak Yenice; Yenice Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içinde toprağa verildi.

Başkan Gürün'den taziye mesajı

CHP'li belediyelerin iki yıllık çalışmalarının değerlendirileceği "CHP Belediye Başkanları Buluşması" için Gaziantep'te bulunan ve acı haberi burada alan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, bir taziye mesajında bulundu.

Başkan Gürün mesajında, "Kelimelerin anlamsız kaldığı, ne söylesek bu acıyı tarif edemeyeceğimiz bir durumdayız, çok üzgünüz. Büyükşehir ailemizin çok değerli Genel Sekreter Yardımcısı Osman Can Yenice kardeşimin oğlu Avni Burak Yenice'yi kaybettik. Genç yaşta kaybettiğimiz evladımıza Allah'tan rahmet, ailemize, sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyorum" ifadelerine yer verdi.YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft