Arkeolog çiftlerin düğün töreni bir şölene dönüştü

Arkeolog çiftlerin düğün töreni bir şölene dönüştü
Eklenme : 19.07.2021 11:07:00
Görüntülenme: 2747

Yatağan'ın Bozüyük Mahallesi'nde arkeolog Merve Fidan ile Emre Parlak dillere destan bir düğün töreni ile mutluluğa evet dediler.

Hüseyin Kocabıyık

Bozüyüklü gençler damat Emre Bey'i yalnız bırakmayıp grup halinde topluca beyaz takımlar giyip geceye renk katıp bir jest yaptılar. Gelin Hanım'ı güzelliği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Gelin Merve Fidan ile Damat Emre Parlak'ın mutlulukları ise gözden kaçmadı.

Yatağan'ın Bozüyük Mahallesi'nde gerçekleşen köy düğünü çok sayıda davetlinin katılımı ile festival havasına dönüştü. Geç saatlere kadar devam eden düğün töreninde damat beyin babası Mahmut Bey ve eşi Songül Hanım ile dünürleri Emine Hanım ve Recep Fidan Beyde törende davetliler ile yakından ilgilendiler.

Bozüyük Pınarbaşı Restaurant'ın sahipleri Kadir Kartop ve Hasan Avcı'nın sağ kolları olarak bilinen güven sağlayan Şef Garson Mahmut Parlak'ı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. 25 yıldan bu yana Pınarbaşı Tesisleri'nde şef garson olarak çalışan Mahmut Bey'in çok sayıda eş ve dostu gelip güzel bir düğün olmasını sağladılar. Geceye katılanlar arasında çok sayıda konuk bulunurken Valilik Özel Kalem Müdürü Baki Gencel, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Teş İş Sendika Şube Başkanı Fatih Erçelik, Maden İş Sendikası Şube Başkanı Osman İlhan gecenin onur konuklarıydılar.

Hamle Gazetesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft